Adidas YEEZY Boost 350 V2

Після величезного успіху оригінальної моделі YEEZY Boost 350 у нас нарешті з’явилася дата випуску другої версії цієї популярної взуття. Adidas YEEZY Boost 350 V2 надійде в продаж 24 вересня в сірому / сонячно-червоному кольорі. У нас yeezy boost 350 v2 оригинал.

Це довгоочікуване взуття має темно-сірий верх Primeknit з більш темним закрученим візерунком і невеликими цяточками Solar Red по всій поверхні. Найбільшим аспектом дизайну, який відрізняє V2 від оригіналу, є велика смуга Solar Red, що проходить уздовж середньої частини стопи; всередині нього красується «SPLY-350» в темно-сірому кольорі. Новий Yeezy Boost 350 V2, звичайно ж, має повнорозмірну міжпідошву Boost, загорнуту в клітку з ТПУ, знайомий інструмент для лінійки YEEZY. Для V2 також була помічена нова коричнева взуттєва коробка з великим написом » 350 » зверху.

YEEZY Boost 350 V2 буде коштувати 220 доларів і буде доступний у деяких роздрібних магазинах Three Stripes 24 вересня . Що ви думаєте про 350 Boost другого покоління? Чи відштовхує вас смуга Solar Red або привертає ще більше? Дайте нам знати, що ви думаєте, в розділі коментарів нижче і стежте за оновленнями на WearTesters.com, щоб отримати найсвіжішу інформацію про adidas YEEZY Boost 350 V2.

Добавить комментарий