Агент мобильная торговля

З нашою платформою автоматизації можуть піддаватися не тільки пріоритети дистриб’юторів, а й торгові точки, процеси самої торгівлі, оформлення та формування замовлень. З системою Автоматизація дистрибуції від ABMDD у вашому розпорядженні опиняться інноваційні інструменти управління роздрібною торгівлею. Управління бізнесом стане можливим в режимі реального часу. Повністю автоматизовані процеси відкриють нові можливості дистриб’юторам, а Автоматизація торгової точки — нові грані розвитку вашого бізнесу. У нас найкращій агент мобильная торговля.

Автоматизація торгової точки
Наша інноваційна система дозволяє автоматизувати навіть невеликі торгові точки з мінімальними зусиллями з обох сторін-учасниць бізнес-процесу.
Впровадження програми дозволяє уникати зайвих витрат, які регулярно виникають через ручного введення інформації в системи обліку даних. Автоматизація торгової точки-це можливість:

підвищити ефективність контролю за дебіторськими заборгованостями торгової точки;
оптимізувати складські запаси;
скоротити часові та фінансові витрати на ведення та контроль товарообігу.
Правильна Автоматизація торгівлі формує у дистриб’ютора нові пріоритети діяльності, спрямовані на формування позитивного іміджу компанії і товарів. Як наслідок, продажі починають зростати, прямі втрати — знижуватися.

Добавить комментарий

Related Post

Готовые барные стойки для ресторановГотовые барные стойки для ресторанов

Торгово-виробнича компанія «БАРНА ЛІНІЯ» заснована в 2008 році. Компанія має власне виробництво, оснащене сучасним технологічним обладнанням, яке розташовується в найближчому Підмосков’ї. Щодня в головному офісі в Москві для наших відвідувачів

Создание сайтаСоздание сайта

Наша студія повного циклу вже кілька років активно працює в області інтернет-маркетингу і готова надати широкий перелік послуг. Ми успішно створюємо web-сервіси та інтернет-магазини, а також пропонуємо послуги з подальшої

Какие преимущества дает оснащение автопарка спутниковой системой мониторинга транспорта?Какие преимущества дает оснащение автопарка спутниковой системой мониторинга транспорта?

В век цифровых технологий все большее количество компаний, специализирующихся на перевозке грузов и пассажиров, оборудуют корпоративный транспорт различными устройствами для мониторинга ТС. В целом оснащение автобусов, фур и машин такси