Агент мобильная торговля

З нашою платформою автоматизації можуть піддаватися не тільки пріоритети дистриб’юторів, а й торгові точки, процеси самої торгівлі, оформлення та формування замовлень. З системою Автоматизація дистрибуції від ABMDD у вашому розпорядженні опиняться інноваційні інструменти управління роздрібною торгівлею. Управління бізнесом стане можливим в режимі реального часу. Повністю автоматизовані процеси відкриють нові можливості дистриб’юторам, а Автоматизація торгової точки — нові грані розвитку вашого бізнесу. У нас найкращій агент мобильная торговля.

Автоматизація торгової точки
Наша інноваційна система дозволяє автоматизувати навіть невеликі торгові точки з мінімальними зусиллями з обох сторін-учасниць бізнес-процесу.
Впровадження програми дозволяє уникати зайвих витрат, які регулярно виникають через ручного введення інформації в системи обліку даних. Автоматизація торгової точки-це можливість:

підвищити ефективність контролю за дебіторськими заборгованостями торгової точки;
оптимізувати складські запаси;
скоротити часові та фінансові витрати на ведення та контроль товарообігу.
Правильна Автоматизація торгівлі формує у дистриб’ютора нові пріоритети діяльності, спрямовані на формування позитивного іміджу компанії і товарів. Як наслідок, продажі починають зростати, прямі втрати — знижуватися.

Добавить комментарий

Related Post

Фасовочное оборудованиеФасовочное оборудование

Машинобудівний завод «Профітекс» є одним з найбільших російських виробників фасувального обладнання для харчової промисловості. Завод успішно співпрацює з великими і малими підприємствами харчової галузі в Росії і за кордоном. У

Новогодняя скатерть на столНовогодняя скатерть на стол

Новорічні скатертини і серветки з жакардовим візерунком «Зимове місто», «Різдво в лісі», «Різдвяний ярмарок», «Російська зима» подарують Вам чарівну атмосферу зимової казки. Склад: 48%льон-52%бавовна. Широкий розмірний ряд, подарункова упаковка. У