Автоломбард

Якщо ваш автомобіль зареєстрований в Астані, він не старше 2000 року, і вам терміново потрібні гроші – звертайтеся в столичний автоломбард ТОО «Алем-бізнес». Ми займемо 90% від вартості вашого авто, під 4% або 8% винагороди. Відсоток залежить від того залишите ви свою машину на зберігання нам, або будете продовжувати їздити на ній самі. У нас найкращій автоломбард астана.

При зберіганні машини у нас-найменший відсоток від 3%. Це «кредит без права водіння». Поки ви не розплатитеся-автомобіль буде зберігатися на критій і охоронюваній автостоянці в Астані. Наприклад якщо ви берете у нас кредит на суму 600 000тенге, то в місяць Ви повинні оплачувати 24 000тенге, ніяких прихованих комісій. Річна процентна ставка становить 148%, іншими словами при кредиті 600 000тенге, ви повинні будете сплатити 888 000тенге.

Термін кредиту може становити від 30 днів до 36 місяців (і навіть більше);
Швидке оформлення за 30 хвилин;
До 90% від ринкової вартості авто;
Приймаємо авто понад 2005 року. Ще є варіант при якому машина залишається у вас. Це «кредит з правом водіння». Відсоток в два рази більше (8%), але зате ви зможете продовжувати користуватися своєю машиною як раніше. Адже бувають випадки коли автомобіль потрібен для бізнесу.

Наприклад у вас свій автобусний парк в Астані і вам потрібні гроші на розширення справи. Наш автоломбард приймає і спецтехніку теж, тому уявіть що Ви звернулися за допомогою до нас і заклали один або кілька автобусів під «кредит з правом водіння». Ви отримаєте готівку, але при цьому закладені автобуси залишаться в справі, будуть кожен день приносити прибуток. «відбиваючи» самі себе.

Таких умов автокредитування вам не запропонує жоден банк в Астані. Адже єдиною річчю під яку в банку дадуть грошей і дозволять при цьому користуватися цією річчю – це квартира або будинок. Але жодна квартира не піддається такому ризику як автомобіль на вулицях Астани – тому банки не можуть дозволити собі так ризикувати. А наш автоломбард може.

Ми-ТОО «Алем бізнес» — велика Казахстанська фінансова компанія. Спеціалізуємося на купівлі, продажу, оренді, лізингу, будь-якої моторизованої техніки на колесах. Наш головний офіс в Алмати, де ми стабільно і чесно Працюємо з 2011 року. Перевага нашого Астанинського автоломбарду перед конкурентами — в Сумах і швидкості.

Добавить комментарий