Черкасы

Уманська міська рада прийняла рішення, що до встановлення твердопаливних котлів по всіх державних приміщеннях. Лікарня міста Умань, стала першою хто випробував на собі ефективність даного приладу. Інші новини про майбутні винаходи на «khmelnytski.info»

Планувалося ця реконструкція вже давно, але ніяк не досягала успішних результатів. Сьогодні, котел вже максимально функціонує і показу всі свої плюси. Головна його функція це повноцінний Обігрів, але не слід забувати про значну економію бюджетних коштів.

Але, що ж все-таки твердопаливний котел? Взагалі, однозначного поняття не має, вони бувають різні за формою, матеріалом і видами палива, яке використовують. Тому, якщо брати до уваги котел, який встановлюють в області то він характеристику одноконтурного (тільки опалення) з міцної сталі і ручного принципу завантаження. Опалюється як вугіллям так і звичайними дерев’яними брикетами.

Перевагою таких котлів є його доступність і легкість у використанні. Як зазначив голова Уманської міської ради Олександр Цебрій, що дійсно економія бюджету збільшиться разом з ефективність використання нового пристрою. Вартість робіт по установці становить 3 млн. Гривень у цю вартість входить придбання котла і забезпечення брикетів в рік користування.

Також, була підрахована приблизна економія на невикористаний природний газ, в рік складе 1,6 млн.гривень.

«У місті активно впроваджуються енергозберігаючі технології із залученням передових енергозберігаючих заходів. Проекти з будівництва твердопаливних котелень охоплюють заклади охорони здоров’я, освіти та соціального захисту населення міста Умань. »

— про це на Фейсбуці повідомив глава міста Олександр Цебрій.

Добавить комментарий

Related Post

На аукционе Sotheby выставили самый крупный алмаз, найденный за последние 100 летНа аукционе Sotheby выставили самый крупный алмаз, найденный за последние 100 лет

29 июня на аукционе Sotheby выставили «Алмаз века» весом в 1109 карат. Его предварительная цена составляет $70 миллионов. /epochtimes.ru/ Алмаз Lesedi La Rona имеет размер с теннисный мяч. Это второй

Власти Гонконга отклонили реформу выборовВласти Гонконга отклонили реформу выборов

Члены законодательного собрания совета Гонконга отклонили предложенный Пекином вариант реформы избирательной системы. Согласно ему, выборы главы региона в 2017 году планировали провести среди кандидатов, утверждённых Пекином, сообщает ВВС. /epochtimes.ru/ Из

Прокуратура проверит информацию об утечке зараженной воды в Неву (видео)Прокуратура проверит информацию об утечке зараженной воды в Неву (видео)

Прокуратура Петербурга по поручению Генеральной прокуратуры РФ начала проверку полигона «Красный Бор». Об этом сообщается на сайте надзорного органа. /epochtimes.ru/ Прокуратура проводит проверку информации об утечке ядовитых отходов с полигона