Черкасы

Уманська міська рада прийняла рішення, що до встановлення твердопаливних котлів по всіх державних приміщеннях. Лікарня міста Умань, стала першою хто випробував на собі ефективність даного приладу. Інші новини про майбутні винаходи на «khmelnytski.info»

Планувалося ця реконструкція вже давно, але ніяк не досягала успішних результатів. Сьогодні, котел вже максимально функціонує і показу всі свої плюси. Головна його функція це повноцінний Обігрів, але не слід забувати про значну економію бюджетних коштів.

Але, що ж все-таки твердопаливний котел? Взагалі, однозначного поняття не має, вони бувають різні за формою, матеріалом і видами палива, яке використовують. Тому, якщо брати до уваги котел, який встановлюють в області то він характеристику одноконтурного (тільки опалення) з міцної сталі і ручного принципу завантаження. Опалюється як вугіллям так і звичайними дерев’яними брикетами.

Перевагою таких котлів є його доступність і легкість у використанні. Як зазначив голова Уманської міської ради Олександр Цебрій, що дійсно економія бюджету збільшиться разом з ефективність використання нового пристрою. Вартість робіт по установці становить 3 млн. Гривень у цю вартість входить придбання котла і забезпечення брикетів в рік користування.

Також, була підрахована приблизна економія на невикористаний природний газ, в рік складе 1,6 млн.гривень.

«У місті активно впроваджуються енергозберігаючі технології із залученням передових енергозберігаючих заходів. Проекти з будівництва твердопаливних котелень охоплюють заклади охорони здоров’я, освіти та соціального захисту населення міста Умань. »

— про це на Фейсбуці повідомив глава міста Олександр Цебрій.

Добавить комментарий

Related Post

Расправившись со своим дядей, Ким Чен Ын теперь сносит «малый Пхеньян»Расправившись со своим дядей, Ким Чен Ын теперь сносит «малый Пхеньян»

Во вторник, 14 июня, южнокорейские СМИ сообщили, что глава Северной Кореи Ким Чен Ын отдал приказ закрыть пхеньянскую «фольклорную деревню», на строительство которой потрачены миллионы долларов. Причина — за возведение

Гражданство в Италии: преимущества и условия полученияГражданство в Италии: преимущества и условия получения

Перед тем как получить гражданство Италии, иностранца ожидает долгий и тернистый путь. Для начала ему предстоит жить пять долгих лет с временным видом на жительство. Однако обычно ВНЖ выдаётся не на пять

ЕС должен твёрдо противостоять цензуре компартии КитаяЕС должен твёрдо противостоять цензуре компартии Китая

Многие когда-то верили, что доступ к Интернету откроет эру всеобщих прав человека и демократии. Но в руках компартии Китая и других тиранов Интернет стал уникальным инструментом для репрессий и тотального