Черкасы

Уманська міська рада прийняла рішення, що до встановлення твердопаливних котлів по всіх державних приміщеннях. Лікарня міста Умань, стала першою хто випробував на собі ефективність даного приладу. Інші новини про майбутні винаходи на «khmelnytski.info»

Планувалося ця реконструкція вже давно, але ніяк не досягала успішних результатів. Сьогодні, котел вже максимально функціонує і показу всі свої плюси. Головна його функція це повноцінний Обігрів, але не слід забувати про значну економію бюджетних коштів.

Але, що ж все-таки твердопаливний котел? Взагалі, однозначного поняття не має, вони бувають різні за формою, матеріалом і видами палива, яке використовують. Тому, якщо брати до уваги котел, який встановлюють в області то він характеристику одноконтурного (тільки опалення) з міцної сталі і ручного принципу завантаження. Опалюється як вугіллям так і звичайними дерев’яними брикетами.

Перевагою таких котлів є його доступність і легкість у використанні. Як зазначив голова Уманської міської ради Олександр Цебрій, що дійсно економія бюджету збільшиться разом з ефективність використання нового пристрою. Вартість робіт по установці становить 3 млн. Гривень у цю вартість входить придбання котла і забезпечення брикетів в рік користування.

Також, була підрахована приблизна економія на невикористаний природний газ, в рік складе 1,6 млн.гривень.

«У місті активно впроваджуються енергозберігаючі технології із залученням передових енергозберігаючих заходів. Проекти з будівництва твердопаливних котелень охоплюють заклади охорони здоров’я, освіти та соціального захисту населення міста Умань. »

— про це на Фейсбуці повідомив глава міста Олександр Цебрій.

Добавить комментарий

Related Post

Летние сумки для модниц на de esseЛетние сумки для модниц на de esse

Нынешний год порадовал разнообразием новинок женских сумок. Чтобы отдохнуть в пору летних отпусков от офисной строгости, дома моды предложили модницам и кожаные сумки-мешки, и гротескные мини-сумочки. В тренде как яркие,

Дожди и град обрушились на Ростовскую область (видео)Дожди и град обрушились на Ростовскую область (видео)

В южных регионах России идёт ликвидация последствий разгула стихии. Град с ливнем обрушился на Ростов-на-Дону. В городах Новочерскасске, Батайске проводится откачка воды. Шторм разразился в Башкирии. А на Северо-Западе России

Россия отстранена от расследования по крушению малазийского «Боинга»Россия отстранена от расследования по крушению малазийского «Боинга»

Специалисты России отстранены от расследования причин катастрофы малазийского самолёта «Боинг». потерпевшего крушение на Востоке Украины 17 июля 2014 года, сообщает издание KM.RU. /epochtimes.ru/ Постоянный представитель РФ при ООН Виталий Чуркин