Черкасы

Уманська міська рада прийняла рішення, що до встановлення твердопаливних котлів по всіх державних приміщеннях. Лікарня міста Умань, стала першою хто випробував на собі ефективність даного приладу. Інші новини про майбутні винаходи на «khmelnytski.info»

Планувалося ця реконструкція вже давно, але ніяк не досягала успішних результатів. Сьогодні, котел вже максимально функціонує і показу всі свої плюси. Головна його функція це повноцінний Обігрів, але не слід забувати про значну економію бюджетних коштів.

Але, що ж все-таки твердопаливний котел? Взагалі, однозначного поняття не має, вони бувають різні за формою, матеріалом і видами палива, яке використовують. Тому, якщо брати до уваги котел, який встановлюють в області то він характеристику одноконтурного (тільки опалення) з міцної сталі і ручного принципу завантаження. Опалюється як вугіллям так і звичайними дерев’яними брикетами.

Перевагою таких котлів є його доступність і легкість у використанні. Як зазначив голова Уманської міської ради Олександр Цебрій, що дійсно економія бюджету збільшиться разом з ефективність використання нового пристрою. Вартість робіт по установці становить 3 млн. Гривень у цю вартість входить придбання котла і забезпечення брикетів в рік користування.

Також, була підрахована приблизна економія на невикористаний природний газ, в рік складе 1,6 млн.гривень.

«У місті активно впроваджуються енергозберігаючі технології із залученням передових енергозберігаючих заходів. Проекти з будівництва твердопаливних котелень охоплюють заклади охорони здоров’я, освіти та соціального захисту населення міста Умань. »

— про це на Фейсбуці повідомив глава міста Олександр Цебрій.

Добавить комментарий

Related Post

В Австралии часть побережья ушла под водуВ Австралии часть побережья ушла под воду

На юго-востоке Австралии в результате провала грунта часть побережья с кемпингом ушла под воду. Диаметр образовавшейся воронки достигает 100 метров. /epochtimes.ru/ Под воду ушли также несколько палаток и автофургонов. @ABCNewsBrisbane

Ассамблея ООН приняла резолюцию о свободе интернетаАссамблея ООН приняла резолюцию о свободе интернета

Россия и Китай подписали резолюцию о свободе слова в Интернете против применения массовой слежки и перехвата информации. При этом поправки в резолюцию со стороны России и Китая Генассамблея ООН отвергла.

Анна Фрейд — Антигона ХХ векаАнна Фрейд — Антигона ХХ века

Наверно, ни один разговор о философии, искусстве, политике, культуре, ни один психологический портрет выдающейся личности в XX веке не обходился без аргументов и цитат из психоаналитических трудов Зигмунда Фрейда. Не