Черкасы

Уманська міська рада прийняла рішення, що до встановлення твердопаливних котлів по всіх державних приміщеннях. Лікарня міста Умань, стала першою хто випробував на собі ефективність даного приладу. Інші новини про майбутні винаходи на «khmelnytski.info»

Планувалося ця реконструкція вже давно, але ніяк не досягала успішних результатів. Сьогодні, котел вже максимально функціонує і показу всі свої плюси. Головна його функція це повноцінний Обігрів, але не слід забувати про значну економію бюджетних коштів.

Але, що ж все-таки твердопаливний котел? Взагалі, однозначного поняття не має, вони бувають різні за формою, матеріалом і видами палива, яке використовують. Тому, якщо брати до уваги котел, який встановлюють в області то він характеристику одноконтурного (тільки опалення) з міцної сталі і ручного принципу завантаження. Опалюється як вугіллям так і звичайними дерев’яними брикетами.

Перевагою таких котлів є його доступність і легкість у використанні. Як зазначив голова Уманської міської ради Олександр Цебрій, що дійсно економія бюджету збільшиться разом з ефективність використання нового пристрою. Вартість робіт по установці становить 3 млн. Гривень у цю вартість входить придбання котла і забезпечення брикетів в рік користування.

Також, була підрахована приблизна економія на невикористаний природний газ, в рік складе 1,6 млн.гривень.

«У місті активно впроваджуються енергозберігаючі технології із залученням передових енергозберігаючих заходів. Проекти з будівництва твердопаливних котелень охоплюють заклади охорони здоров’я, освіти та соціального захисту населення міста Умань. »

— про це на Фейсбуці повідомив глава міста Олександр Цебрій.

Добавить комментарий

Related Post

Официальное воровство: кражи технологий у западных странОфициальное воровство: кражи технологий у западных стран

Китайские университеты, компании и военные учреждения на протяжении десятилетий объединяла одна цель: кража секретов у западных стран. Это способствовало развитию китайской экономики и армии, но наносило ущерб другим государствам. Например,

Мезотерапия поможет сохранить красотуМезотерапия поможет сохранить красоту

Какая женщина не хочет быть молодой и красивой? Сохранять и поддерживать молодость и красоту женщинам помогают салоны красоты, которые могут предложить десятки процедур для омоложения. Например, салон красоты Салон «Эл.Эн.

В 2016 году продолжится спрос на квартиры в Торонто — Baker Real EstateВ 2016 году продолжится спрос на квартиры в Торонто — Baker Real Estate

Для рынка недвижимости Торонто с рекордными ценами и обильными продажами 2015 год был удачным. Барбара Лолор, президент и исполнительный директор Baker Real Estate Inc., прогнозирует, что в год Обезьяны рынок