Черновцы

У патрульній поліції продовжують працювати над тим, щоб ретельніше відстежувати порушення ПДР на Буковинських дорогах. Сьогодні, 3 грудня на автодорозі Н — 03 «Житомир-Чернівці» запрацює ще один прилад «TruCam», пише «chernihivski.info» інформують у Відділі комунікації патрульної поліції Чернівецької області.

Радари для фіксації порушень швидкісного режиму сприятимуть зменшенню аварійності. Обладнання встановили саме в місцях, де найчастіше трапляються дорожньо-транспортні пригоди. Наразі патрульні вже використовують у роботі пристрій «TruCam «на автодорозі Н-10»Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — Мамалига». Такі пристрої для вимірювання швидкості активно застосовують на своїх дорогах патрульні в США. Колеги наших копів з Америки постійно працюють над зменшенням аварійності в місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод і там, де найчастіше ігнорують правила дорожнього руху.

Такі радари з’являться одночасно на дорогах у шести областях України.

Про використання «TruCam» патрульними повідомлятимуть дорожні знаки, що попереджають водіїв про ведення фото — та відеофіксації порушень.

В день, коли будуть запускати новий радар, з водіями проведуть для початку профілактичні бесіди, під час яких їм нагадають про правила дорожнього руху і допустиму швидкість руху в населених пунктах. А вже починаючи з 4-го грудня року за порушення швидкісного режиму штрафуватимуть.

Нагадаємо, що за інформацією прес-служби Чернівецької ОДА з початку року в області зареєстровано майже 200 ДТП, в яких 65 осіб загинуло, серед них 4 дітей.

Довідка

TruCam виробництва США може вимірювати швидкість на відстані до 1200 метрів, працює до 15 годин без підзарядки. Пристрій має карту пам’яті на 16 000 відеороликів або 40 000 фото. Робить до 3 фотокадра в секунду. Має два режими — автоматичний і ручний і обладнаний GPS-датчиком.

Добавить комментарий

Related Post

Россиянам могут позволить получать доходы от добычи полезных ископаемыхРоссиянам могут позволить получать доходы от добычи полезных ископаемых

Россиянам могут дать право получать часть доходов федерального бюджета от добычи полезных ископаемых. Законопроект на эту тему внесён на рассмотрение Госдумы группой депутатов от КПРФ во главе с Сергеем Обуховым,

Как появилась первая матрёшка на РусиКак появилась первая матрёшка на Руси

Ярко раскрашенная деревянная матрёшка знаменита на весь мир и уже долгие годы является символом материнства в русской культуре. В XIX веке в подарок семье Мамонтовых привезли с острова Фукурума фигурку

«Девять комментариев» показывают путь будущему Китая«Девять комментариев» показывают путь будущему Китая

/epochtimes.ru/ Двадцать три года назад тысячи умных, высокообразованных специалистов и экспертов были пойманы врасплох, когда наступил внезапный крах Советского Союза. То, что не могли знать эксперты по СССР в 1991