Черновцы

У патрульній поліції продовжують працювати над тим, щоб ретельніше відстежувати порушення ПДР на Буковинських дорогах. Сьогодні, 3 грудня на автодорозі Н — 03 «Житомир-Чернівці» запрацює ще один прилад «TruCam», пише «chernihivski.info» інформують у Відділі комунікації патрульної поліції Чернівецької області.

Радари для фіксації порушень швидкісного режиму сприятимуть зменшенню аварійності. Обладнання встановили саме в місцях, де найчастіше трапляються дорожньо-транспортні пригоди. Наразі патрульні вже використовують у роботі пристрій «TruCam «на автодорозі Н-10»Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — Мамалига». Такі пристрої для вимірювання швидкості активно застосовують на своїх дорогах патрульні в США. Колеги наших копів з Америки постійно працюють над зменшенням аварійності в місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод і там, де найчастіше ігнорують правила дорожнього руху.

Такі радари з’являться одночасно на дорогах у шести областях України.

Про використання «TruCam» патрульними повідомлятимуть дорожні знаки, що попереджають водіїв про ведення фото — та відеофіксації порушень.

В день, коли будуть запускати новий радар, з водіями проведуть для початку профілактичні бесіди, під час яких їм нагадають про правила дорожнього руху і допустиму швидкість руху в населених пунктах. А вже починаючи з 4-го грудня року за порушення швидкісного режиму штрафуватимуть.

Нагадаємо, що за інформацією прес-служби Чернівецької ОДА з початку року в області зареєстровано майже 200 ДТП, в яких 65 осіб загинуло, серед них 4 дітей.

Довідка

TruCam виробництва США може вимірювати швидкість на відстані до 1200 метрів, працює до 15 годин без підзарядки. Пристрій має карту пам’яті на 16 000 відеороликів або 40 000 фото. Робить до 3 фотокадра в секунду. Має два режими — автоматичний і ручний і обладнаний GPS-датчиком.

Добавить комментарий

Related Post

Энергетические каналы: разбираемся в меридианах китайской медициныЭнергетические каналы: разбираемся в меридианах китайской медицины

Традиционная китайская медицина — кладезь сакральных знаний, которые тысячелетия назад были почерпнуты у даосских отшельников. Согласно её теории, тело человека представляет собой микрокосм, внутри которого протекают потоки энергий. Энергия в теле движется

Правила для учеников из Древнего Китая: живите опрятноПравила для учеников из Древнего Китая: живите опрятно

В книге «Критерии для хорошего ученика и ребёнка» («Ди Цзы Гуй») изложены правила для детей. Этот традиционный китайский учебник учит нравственности и  этикету. Он был написан Ли Юйсю в период