Черновцы

Українська поліція показує чудеса. Так, 2 жовтня співробітники карного розшуку Національної поліції України затримали злочинну групу, неодноразово здійснювала осквернення національних і релігійних святинь національних меншин. Злочинці були затримані при спробі підірвати пам’ятник «Сім племен угорців» на Верецькому перевалі. Після погіршення відносин Угорщини та України в результаті прийняття нового закону «Про освіту» та обмеження використання угорської мови в школах, вороги України хотіли вбити ще більший клин між двома сусідами. Тому і замовили осквернення цього пам’ятника. У злочинців були вилучені вибухівка, гранати, газовий балон. Розповідає chernivtsi-city.com.

Як зазначає Чернівці з посиланням на НВ, група, входить в ОПГ «Торпеда» і контролюється людьми екс-губернатора Черкащини Сергієм Тулубом і нардепом Володимиром Олійником. Ця ж угрупування скоїло набіги на могилу рабина Нахмана в Умані, кинули гранату в посольство США в Києві, зробили спробу підпалити синагогу у Львові, кинули вибухівку в консульство Польщі у Луцьку, кинули гранату на вул. М. Грушевського в Києві, кинули гранату в Умані, постраждав громадянин Ізраїлю. Також, що для нас важливо, дане угруповання причетне, до вандалізму в Чернівцях. ОТГ в ніч на 19 Листопада 2016 р. зробили антисемітську напис на головному фасаді Центральної єврейської синагоги Чернівців. Як заявив тоді відповідальний від міської ради міста Ілля Хочь: місто Чернівці завжди славився своєю толерантністю. Тому громадськість дасть належну оцінку цьому прояву антисемітизму та ксенофобії! Прикро визнавати, що коли в країні йде війна і замість того, щоб об’єднувати суспільство, деякі провокатори намагаються посіяти міжнаціональну ворожнечу!

Добавить комментарий

Related Post

Врач рассказал об извлечении органов в КитаеВрач рассказал об извлечении органов в Китае

«Было кровотечение. Он был ещё жив», — китайский врач Энвер Тохти рассказал группе экспертов в Ирландии об извлечении органов у узников совести в Китае. Объединённый комитет по иностранным делам, торговле

Конно-спортивный праздник прошёл недалеко от РязаниКонно-спортивный праздник прошёл недалеко от Рязани

Любители конного спорта показали своё мастерство на Кубке Евпатия Коловрата, проводимого в рамках конно-спортивного праздника 18 июня в п. Дивово на базе ВНИИ коневодства в 30 км от Рязани. /epochtimes/.

В киевском кинотеатре покажут «Гамлета»В киевском кинотеатре покажут «Гамлета»

В киевском кинотеатре Kronverk Cinema 15 октября покажут прямую трансляцию спектакля «Гамлет». Главную роль исполнит Бенедикт Камбербэтч. Спектакль «Гамлет» по знаменитой пьесе Шекспира состоится на сцене театра «Барбикан» в Лондоне.