Диски

Інтернет магазин шин і дисків Авто-Легион.ги — це не тільки оперетивная доставка по містам Росії, Білорусі та Казахстану, але і грамотна консультація при підборі шин і дисків на Ваш автомобіль.

Компанія Auto-Legion.RU – великий вибір, низькі ціни. Інтернет магазин нашої компанії представляє на російському ринку автомобільні шини і литі диски кращих світових виробників. Покришки для автомобілів представлені тільки іменитими брендами з перевіреною репутацією, а автомобільні диски всі сертифіковані за Російським і Європейським стандартам якості. У нас найкращі диски.

Продаж шин та дисків.

Продаж автомобільних шин і литих дисків здійснюється як за готівковий, так і безготівковий розрахунок. Правильно вибрати і купити шини в інтернет магазині Вам допоможуть фахівці нашої компанії по телефону (495) 662-47-22 або в режимі on-line за допомогою icq. Менеджери відділу продажів дадуть вам професійну консультацію та допоможуть здійснити кваліфікований підбір шин та автодисків на ваш автомобіль, тому що вони постійно підвищують свої знання. Участь у семінарах та тест-заїздах, де тестуються зимові автошини Nokian (нокіан), літні автошини Michelin (мішлен), шини для позашляховиків Bridgestone, спортивні шини Dunlop, Pirelli , Yokohama, Continental. Все це невід’ємна частина нашої роботи.

Продаж литих дисків тільки перевірених, надійних виробників. Диски Replica (Репліка), оригінального заводського дизайну, заслужили визнання мільйонів автовласників по всьому світу. Ми рекомендуємо Диски Replica (репліка) для наступних марок: BMW AUDI Mercedes Lexus Nissan Honda Mazda Chevrolet Infiniti Ford, Hyundai, Jeep Kia Opel Lincoln Hummer Land Rover Fiat, а так само Citroen Chrysler Mitsubishi Peugeot Renault Saab Toyota Skoda Volvo Volkswagen Subaru Suzuki.

Якщо у вас з’явилося бажання виділити свій автомобіль із безлічі інших? Ви хочете змінити колісні диски вже встановлені виробником на заводі? Ви не є прихильником дисків оригінального дизайну Replica (Репліка)? ми можемо запропонувати найкращі литі і ковані автодиски авторитетних світових виробників. Найбільші каталоги являють диски виробництва Італії, Німеччини, Китаю та Росії. Для власників американських автомобілів ми привезли кілька брендів з США.

Купити і підібрати литі диски виробництва Італії допоможуть фахівці компанії » Авто-Легіон. Зараз на ринку представлено багато підробок, але убезпечити себе можна купивши автомобільні аксесуари в інтернет магазині www.auto-legion.ru

Добавить комментарий

Related Post

Всё больше россиян ищут работу в ИнтернетеВсё больше россиян ищут работу в Интернете

Всё больше российских работодателей ищут сотрудников в сети Интернет. Доска объявлений в сети даёт возможность широкого выбора кандидатов и возможность получить о них максимум информации. Просмотреть бесплатные резюме сегодня можно

Куда заведёт Министерство культуры борьба с историей?Куда заведёт Министерство культуры борьба с историей?

Именно к Аристархову, борцу за «традиционные ценности», обратился директор Государственного музея Востока Александр Седов, обеспокоенный публичным демонстрированием нацисткой свастики в кинофильмах. Факт более чем странный, учитывая, что в странах Востока

Эксперты сделали вывод, что Россия не соблюдает конвенцию по борьбе с коррупциейЭксперты сделали вывод, что Россия не соблюдает конвенцию по борьбе с коррупцией

По мнению экспертов, все требования ОЭСР по борьбе с коррупцией выполняют только Германия, Британия, Швейцария и Америка. Остальные страны придерживаются отдельных требований, а Россия вообще их не соблюдает, сообщает u-f.