Днепр

Вчора в Дніпрі розпочав свою роботу дводенний тренінг під гаслом — «допомога дітям, які зазнали втрат, поділ і болю».

Як розповість наш сайт chernivtsi.name повідомлення надійшло від прес-служби Дніпровської міської ради. В місті діє два центри соціально-психологічної реабілітації дітей та Центр соціальної підтримки дітей «Довіра».

Саме на базі Центру соціальної підтримки дітей «Довіра» був заснований дводенний тренінг для працівників установ, що працюють з дітьми сиротами, які понесли втрати поділу і болю.

Заняття проводять фахівці управління у справах дітей департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради спільно з громадською організацією «Інститут сім’ї та дитини» та благодійним фондом «Максимум».

У класі, де проходить тренінг були присутні 20 слухачів від комунальних установ, які працюють з дітьми саме з таких проблем.

Фахівці з дитячої психології протягом двох днів дадуть знання своїм слухачам по всьому питанням, що стосовно до реформування їх установ та роботи з дітьми в нових умовах. Професійні тренери з питань дитячої психології вчити працівників цих установ сучасних методів виховання дітей-сиріт, дітей, були позбавлені турботи своїх батьків і тих, хто опинився у важких життєвих умовах. Про це Dnepr-future.com.ua розповіла представнику прес-служби начальник управління у справах дітей при Дніпровській міській раді Ганна Довготько.

Добавить комментарий

Related Post

Производители ракет для Сирии перешли на работу в три сменыПроизводители ракет для Сирии перешли на работу в три смены

Работники компании «Тактическое ракетное вооружение» перешли на трёхсменный график работы из-за роста числа заказов на производство авиабомб для военных действий в Сирии. /epochtimes.ru/ По данным Минобороны РФ, с 30 сентября

Выбор турника: особенности конструкцииВыбор турника: особенности конструкции

Подтягивание на турнике, хотя и кажется простым упражнением, но выполнить норматив могут немногие. Казалось бы, обычная перекладина. Но делать упражнения на ней в окружении большого количества людей намного приятней, чем сдавать

ЧМ по хоккею 2016. Финал. Результаты матчей за 22 мая (видео)ЧМ по хоккею 2016. Финал. Результаты матчей за 22 мая (видео)

В воскресенье, 22 мая, в Москве состоялись заключительные матчи чемпионата мира по хоккею. Канада стала победительницей турнира, Финляндия — серебряным призёром, России досталось третье место. /epochtimes.ru/ Россия — США Игра