Днепр

Вчора в Дніпрі розпочав свою роботу дводенний тренінг під гаслом — «допомога дітям, які зазнали втрат, поділ і болю».

Як розповість наш сайт chernivtsi.name повідомлення надійшло від прес-служби Дніпровської міської ради. В місті діє два центри соціально-психологічної реабілітації дітей та Центр соціальної підтримки дітей «Довіра».

Саме на базі Центру соціальної підтримки дітей «Довіра» був заснований дводенний тренінг для працівників установ, що працюють з дітьми сиротами, які понесли втрати поділу і болю.

Заняття проводять фахівці управління у справах дітей департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради спільно з громадською організацією «Інститут сім’ї та дитини» та благодійним фондом «Максимум».

У класі, де проходить тренінг були присутні 20 слухачів від комунальних установ, які працюють з дітьми саме з таких проблем.

Фахівці з дитячої психології протягом двох днів дадуть знання своїм слухачам по всьому питанням, що стосовно до реформування їх установ та роботи з дітьми в нових умовах. Професійні тренери з питань дитячої психології вчити працівників цих установ сучасних методів виховання дітей-сиріт, дітей, були позбавлені турботи своїх батьків і тих, хто опинився у важких життєвих умовах. Про це Dnepr-future.com.ua розповіла представнику прес-служби начальник управління у справах дітей при Дніпровській міській раді Ганна Довготько.

Добавить комментарий

Related Post

Парламент Бразилии запустил процедуру импичмента президентаПарламент Бразилии запустил процедуру импичмента президента

В нижней палате парламента Бразилии запустили процедуру импичмента президента страны Дилмы Руссефф. Об этом объявил председатель нижней палаты бразильского парламента Эдуарду Кунья в среду, 2 декабря. /epochtimes.ru/ Требование оппозиции Спикер

Москвичам в случае парковки автомобилей на газонах этим летом придётся раскошелиться.Москвичам в случае парковки автомобилей на газонах этим летом придётся раскошелиться.

Москвичам в случае парковки автомобилей на газонах этим летом придётся раскошелиться. Инспекторы Московской административной инспекции (МАДИ) будут штрафовать нарушителей за парковку на газонах и среди зелёных насаждений. Об этом сообщает

Охота на альбиносов в Малави: число убийств растётОхота на альбиносов в Малави: число убийств растёт

В Малави наблюдается резкий рост числа убийств людей с альбинизмом, говорится в отчёте «Международной Амнистии», опубликованном 7 июня. /epochtimes.ru/ Согласно отчёту, альбиносов убивают, чтобы использовать части их тела в ритуалах.