Днепр

Вчора в Дніпрі розпочав свою роботу дводенний тренінг під гаслом — «допомога дітям, які зазнали втрат, поділ і болю».

Як розповість наш сайт chernivtsi.name повідомлення надійшло від прес-служби Дніпровської міської ради. В місті діє два центри соціально-психологічної реабілітації дітей та Центр соціальної підтримки дітей «Довіра».

Саме на базі Центру соціальної підтримки дітей «Довіра» був заснований дводенний тренінг для працівників установ, що працюють з дітьми сиротами, які понесли втрати поділу і болю.

Заняття проводять фахівці управління у справах дітей департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради спільно з громадською організацією «Інститут сім’ї та дитини» та благодійним фондом «Максимум».

У класі, де проходить тренінг були присутні 20 слухачів від комунальних установ, які працюють з дітьми саме з таких проблем.

Фахівці з дитячої психології протягом двох днів дадуть знання своїм слухачам по всьому питанням, що стосовно до реформування їх установ та роботи з дітьми в нових умовах. Професійні тренери з питань дитячої психології вчити працівників цих установ сучасних методів виховання дітей-сиріт, дітей, були позбавлені турботи своїх батьків і тих, хто опинився у важких життєвих умовах. Про це Dnepr-future.com.ua розповіла представнику прес-служби начальник управління у справах дітей при Дніпровській міській раді Ганна Довготько.

Добавить комментарий

Related Post

В Европе могут появиться дикие слоныВ Европе могут появиться дикие слоны

В национальном парке Дании могут появиться дикие слоны. Их разведения в Европе добиваются сторонники восстановления плейстоценовой мегафауны, которые хотят вернуть на эту территорию животных, живших здесь более 13 тыся лет назад.  /epochtimes.ru/ Организаторы

Московское метро было названо самым “тоннельным” в РоссииМосковское метро было названо самым “тоннельным” в России

Для того чтобы построить в Москве метро, пришлось задействовать порядка девяти комплексов для строительства тоннелей (ТПМК). Только за последние полгода было возведено чуть больше 7 600 метров подземных проходов. В

Песков назвал заказным расследование ФБК по делу ЧайкиПесков назвал заказным расследование ФБК по делу Чайки

Пресс-секретарь президента РФ Дмитрий Песков заявил, что считает заказным расследование Фонда борьбы с коррупцией (ФБК) в отношении сыновей генпрокурора России Юрия Чайки. Об этом он сообщил в интервью телеканалу «Россия-24»,