Джонні уокер

Легендарний віскі Джонні уокер знає кожен з однієї простої причини. Віскі ред лейбл, що випускається під цим брендом за статистикою купується найчастіше і не тільки тому що на віскі ред лейбл ціни досить демократичні. Виною тому легко впізнаваний і приємний смак, створюваний майстерно сформованим купажем. Але якою б не була на віскі ред лейбл ціна його будуть як і раніше дізнаватися в кожній з 120 країн, де він продається. Детальныше на https://www.jelzinvodka.com.ua/shop/viski-dzhonni-uoker-red-lejbl-johnnie-walker-red-label-1-litr/.

Незважаючи на те, що у кожного є свої смакові переваги, цей напій влаштує багатьох. Його аромат, що розкривається вже в келиху, дарує сильні ноти солоду і диму, і ледь вловиму ваніль. Спробувавши його на смак можна відчути баланс м’якості, солодощі і спецій, в тому числі і ванілі. Післясмак у нього схоже з ароматом, який буквально можна відчути на мові. Важливо, що цей смак оцінили і професіонали, які удостоїли цей сорт віскі заслуженої нагороди.

Не обов’язково вживати цей купажований з понад 35 інгредієнтів напій в чистому вигляді. З нього роблять відмінні соковмісні коктейлі, а також інші Барні суміші з пряним елем, содової або популярної газованою водою.

Добавить комментарий