Электронная регистрация документов

Документообіг в нашій країні все більше стає цифровим. Ми подаємо електронні декларації, отримуємо електронний талон на відвідування лікаря, A тепер з’явилася можливість реєструвати угоди в електронному вигляді. У нас найкраща электронная регистрация документов. Тут є свої нюанси, розповімо про них докладніше.
Результат надання послуги приходить учасникам угоди на електронну пошту. При цьому неважливо, який об’єкт продається і купується в результаті угоди – сервісом можуть скористатися покупці житла в новобудовах і сторони угоди на вторинному ринку. Найголовніша умова-договір підписується електронним цифровим підписом всіх учасників угоди.
Терміни електронної реєстрації в Росреестра скільки часу займає електронна реєстрація нерухомості-максимум 5 днів. Це вдвічі менший термін в порівнянні з процедурою, що проводиться МФЦ або Росреестром. B разі подачі на реєстрацію паперових документів реєстрація займає близько 10 робочих днів. Співробітник банку, компанії» поверхи » або забудовника приймає y клієнта необхідний пакет документів, і передає для подальшої обробки співробітникам Росреестра. Заявнику можуть відмовити в реєстрації або призупинити ee через відсутність будь-яких необхідних документів. B разі призупинення заявнику потрібно буде надати в банк відсутні документи. Зрозуміло, за таких обставин термін реєстрації збільшиться.

Добавить комментарий