Грузовое такси

Напевно, немає такої людини або компанії, яка б не замовляла вантажне таксі. Жоден квартирний або офісний переїзд не обходиться без послуг вантажників і замовлення мікроавтобуса. У нас найкраще грузовое такси

Послуги вантажного таксі компанія «Мотор-М» пропонує за найдемократичнішими і доступними цінами, на сьогоднішній день. Наступна ситуація з перевезеннями виникла внаслідок здорової конкуренції.

Диспетчерські компанії борються за лідерство і тим самим, роблять вантажопасажирські перевезення максимально якісними для споживача. Давайте, прямо зараз розберемося що по чому. Знаючи точні тарифи Вам буде простіше визначитися в своєму виборі.

Логістична компанія «Мотор-М» обслуговує всі райони міста і передмістя. Ви можете замовити вантажне таксі на Печерську, Голосієво, Оболоні, Нивках, Дарниці, Позняках, Троєщині і навіть на Вокзал або аеропорт. Що стосується приміських районів, то фірма обслуговує: Конча-Заспу, Тарасівку, Білогородку, Коцюбинське, Новосілки та багато інших частин передмістя.

Наприклад: Вам потрібно перевезти речі. У цьому випадку, для знадобиться не великий мікроавтобус, а вартість доставки вантажу по місту складе всього 330 грн (2 години по 110 грн + подача машини — 110 грн). У разі, якщо речей виявилося дуже багато і ви не бажаєте їх носити своїми силами, то можна замовити вантажників. Такий «Комфортний переїзд» обійдеться на 140 грн дорожче, за кожного.

Зверніть увагу, що в ціну 140 грн не входить підйом або спуск речей по поверхах! Для великогабаритних і важких вантажів поверховість оплачується окремо — від 5 грн/поверх. Коли, потрібно доставити вантаж в інше місто, то важливу роль відіграє відстань до пункту вивантаження і до ціни буде додано від 7.5 грн/км «по колу». Тобто, якщо кінцева точка знаходиться на відстані 10 км від межі міста, то доплата складе 150 грн (10 км в одну сторону + 10 км назад і помножити на 7.5 грн). ДО РЕЧІ, тарифи на вантажне таксі Київ змінює дуже рідко. Такий підхід до справи значно підвищив довіру клієнтів і позначився позитивно на їх кількості.

Добавить комментарий