Харьков

Уряд планує підвищити ставки туристичного збору у 2019 році, про це повідомляє odessa-future.com. У новому році іноземні туристи за проживання в Одеських готелях і готелях будуть платити новий податок 83 гривні на добу, що на 1% більше, ніж у минулому 2018 році. На ряду з підвищенням податку зросте і плата за проживання в одеських готелях і хостелах.

Таке рішення пояснюється тим, що нещодавно Верховна Рада вирішила «дати добро» на підвищення ставки туристичного податку з 1% до 5%. Бюджетною комісією міської ради нова ставка була узгоджена. Варто відзначити ще й те, що згідно з новими правилами, сума податку прив’язана до мінімальної заробітної плати, хоча така прив’язка була саме до вартості самого номера готелю. Але одеська бюджетна комісія, все прорахувавши, прийшла до висновку, що збір у розмірі 5% буде занадто великим, тому було запропоновано встановити туристичний збір у розмірі 2%, що складе 83 гривень на добу. Детальніше на kharkovchanka.com.ua.

До того ж зазначається, що українці платитимуть в 10 разів менше туристів, оскільки новий підвищений податок встановлений тільки для іноземців.

Одеських депутатів спочатку здивував такий підхід уряду до цього питання, тому що тепер за звичайний хостел, і за елітні апартаменти доведеться платити однаковий податок. Саме тому була запропонована сума податку в розмірі 83 гривень, а не максимально можлива сума у розмірі 208 гривень. Запропонована сума ще має бути затверджена депутатами на сесії міської ради.

Більше народних обранців здивувала лише сума зборів від такого податку за минулий 2018. За підрахунками, як виявилося, 3,5 мільйона. Туристів протягом минулого сезону залишили в Одесі всього 7 мільйонів гривень від туристичного збору. А це означає, що навантаження на готелі не дотягла навіть до 30%.

Добавить комментарий

Related Post

Выставка «Истина, Доброта, Терпение» открылась в ЛондонеВыставка «Истина, Доброта, Терпение» открылась в Лондоне

Хирург растерянно стоит у хирургического стола, где лежит жертва, у которой удаляют внутренние органы. Картина «Незаконное извлечение органов» является частью международной художественной выставки «Истина, Доброта, Терпение», которая открылась в галерее

Пентагон: Исламское государство близко к поражениюПентагон: Исламское государство близко к поражению

Министерство обороны США считает, что террористическая группировка «Исламское государство» (ИГ) близка к своему поражению. Об этом заявил заместитель главы американского оборонного ведомства Роберт Уорк. /epochtimes.ru/ Уорк отметил, что борьба с ИГ усилилась, и группировка

В России для привлечения туристов внедрят систему «всё включено»В России для привлечения туристов внедрят систему «всё включено»

Глава Ростуризма Олег Сафронов призвал для привлечения туристов внедрить на российских курортах систему «всё включено». /epochtimes.ru/ При внедрении на российских курортах системы «всё включено» значительная часть средств российских туристов останется