Харьков

Уряд планує підвищити ставки туристичного збору у 2019 році, про це повідомляє odessa-future.com. У новому році іноземні туристи за проживання в Одеських готелях і готелях будуть платити новий податок 83 гривні на добу, що на 1% більше, ніж у минулому 2018 році. На ряду з підвищенням податку зросте і плата за проживання в одеських готелях і хостелах.

Таке рішення пояснюється тим, що нещодавно Верховна Рада вирішила «дати добро» на підвищення ставки туристичного податку з 1% до 5%. Бюджетною комісією міської ради нова ставка була узгоджена. Варто відзначити ще й те, що згідно з новими правилами, сума податку прив’язана до мінімальної заробітної плати, хоча така прив’язка була саме до вартості самого номера готелю. Але одеська бюджетна комісія, все прорахувавши, прийшла до висновку, що збір у розмірі 5% буде занадто великим, тому було запропоновано встановити туристичний збір у розмірі 2%, що складе 83 гривень на добу. Детальніше на kharkovchanka.com.ua.

До того ж зазначається, що українці платитимуть в 10 разів менше туристів, оскільки новий підвищений податок встановлений тільки для іноземців.

Одеських депутатів спочатку здивував такий підхід уряду до цього питання, тому що тепер за звичайний хостел, і за елітні апартаменти доведеться платити однаковий податок. Саме тому була запропонована сума податку в розмірі 83 гривень, а не максимально можлива сума у розмірі 208 гривень. Запропонована сума ще має бути затверджена депутатами на сесії міської ради.

Більше народних обранців здивувала лише сума зборів від такого податку за минулий 2018. За підрахунками, як виявилося, 3,5 мільйона. Туристів протягом минулого сезону залишили в Одесі всього 7 мільйонів гривень від туристичного збору. А це означає, що навантаження на готелі не дотягла навіть до 30%.

Добавить комментарий

Related Post

Пляжные сумки: особенности и моделиПляжные сумки: особенности и модели

Без чего невозможно представить выход на пляж? Конечно же, без сумочки. Причём такой аксессуар должен быть максимально вместительным, чтобы в нём спрятались подстилка, кремы от и для загара, купальник и

Коммунизм: ложные идеалы и жестокая реальностьКоммунизм: ложные идеалы и жестокая реальность

Представляем вашему вниманию серию эксклюзивных статей «Девять комментариев о коммунистической партии» которые раскрывают её сущность и историю преступлений. Ни одна книга не раскрыла так точно и подробно, что же такое

Первая за 50 лет выставка Делакруа откроется в БританииПервая за 50 лет выставка Делакруа откроется в Британии

Первая более чем за 50 лет крупная выставка работ французского художника Эжена Делакруа открывается в лондонской Национальной галерее. Эпиграфом к выставке стали слова Поля Сезанна: «Мы все рисуем на языке Делакруа». /epochtimes.ru/ На