Харьков

Уряд планує підвищити ставки туристичного збору у 2019 році, про це повідомляє odessa-future.com. У новому році іноземні туристи за проживання в Одеських готелях і готелях будуть платити новий податок 83 гривні на добу, що на 1% більше, ніж у минулому 2018 році. На ряду з підвищенням податку зросте і плата за проживання в одеських готелях і хостелах.

Таке рішення пояснюється тим, що нещодавно Верховна Рада вирішила «дати добро» на підвищення ставки туристичного податку з 1% до 5%. Бюджетною комісією міської ради нова ставка була узгоджена. Варто відзначити ще й те, що згідно з новими правилами, сума податку прив’язана до мінімальної заробітної плати, хоча така прив’язка була саме до вартості самого номера готелю. Але одеська бюджетна комісія, все прорахувавши, прийшла до висновку, що збір у розмірі 5% буде занадто великим, тому було запропоновано встановити туристичний збір у розмірі 2%, що складе 83 гривень на добу. Детальніше на kharkovchanka.com.ua.

До того ж зазначається, що українці платитимуть в 10 разів менше туристів, оскільки новий підвищений податок встановлений тільки для іноземців.

Одеських депутатів спочатку здивував такий підхід уряду до цього питання, тому що тепер за звичайний хостел, і за елітні апартаменти доведеться платити однаковий податок. Саме тому була запропонована сума податку в розмірі 83 гривень, а не максимально можлива сума у розмірі 208 гривень. Запропонована сума ще має бути затверджена депутатами на сесії міської ради.

Більше народних обранців здивувала лише сума зборів від такого податку за минулий 2018. За підрахунками, як виявилося, 3,5 мільйона. Туристів протягом минулого сезону залишили в Одесі всього 7 мільйонів гривень від туристичного збору. А це означає, що навантаження на готелі не дотягла навіть до 30%.

Добавить комментарий

Related Post

«Контейнеры для мужа»: торговый центр в Шанхае установил игровые автоматы для скучающих мужей«Контейнеры для мужа»: торговый центр в Шанхае установил игровые автоматы для скучающих мужей

Торговый центр Global Harbour в Шанхае установил кабины с игровыми автоматами, предназначенные для развлечения мужчин, которые ждут, пока их спутницы (жёны и девушки) делают покупки. В стеклянных кабинах, которые торговый

На переправе слонёнка унесло течением. Смотрим на реакцию слонихиНа переправе слонёнка унесло течением. Смотрим на реакцию слонихи

Сколько же тревоги и заботы! Но коллективная сила помогает малышу преодолеть стихию. WATCH what happens when this baby elephant gets washed downstream: Posted by Jules Lund on 18 мая 2014 г.

Как справиться с потоком информации в компании?Как справиться с потоком информации в компании?

Сегодняшний бизнес трудно представить без автоматизации рутинных задач. Бизнес просто потонет в потоке информации и запутанных дел, срочных дел, важных дел, неотложных дел и каких ещё угодно дел. Бухгалтерия, менеджеры,