Харьков

Уряд планує підвищити ставки туристичного збору у 2019 році, про це повідомляє odessa-future.com. У новому році іноземні туристи за проживання в Одеських готелях і готелях будуть платити новий податок 83 гривні на добу, що на 1% більше, ніж у минулому 2018 році. На ряду з підвищенням податку зросте і плата за проживання в одеських готелях і хостелах.

Таке рішення пояснюється тим, що нещодавно Верховна Рада вирішила «дати добро» на підвищення ставки туристичного податку з 1% до 5%. Бюджетною комісією міської ради нова ставка була узгоджена. Варто відзначити ще й те, що згідно з новими правилами, сума податку прив’язана до мінімальної заробітної плати, хоча така прив’язка була саме до вартості самого номера готелю. Але одеська бюджетна комісія, все прорахувавши, прийшла до висновку, що збір у розмірі 5% буде занадто великим, тому було запропоновано встановити туристичний збір у розмірі 2%, що складе 83 гривень на добу. Детальніше на kharkovchanka.com.ua.

До того ж зазначається, що українці платитимуть в 10 разів менше туристів, оскільки новий підвищений податок встановлений тільки для іноземців.

Одеських депутатів спочатку здивував такий підхід уряду до цього питання, тому що тепер за звичайний хостел, і за елітні апартаменти доведеться платити однаковий податок. Саме тому була запропонована сума податку в розмірі 83 гривень, а не максимально можлива сума у розмірі 208 гривень. Запропонована сума ще має бути затверджена депутатами на сесії міської ради.

Більше народних обранців здивувала лише сума зборів від такого податку за минулий 2018. За підрахунками, як виявилося, 3,5 мільйона. Туристів протягом минулого сезону залишили в Одесі всього 7 мільйонів гривень від туристичного збору. А це означає, що навантаження на готелі не дотягла навіть до 30%.

Добавить комментарий

Related Post

Китай подготовил амбициозный проект по управлению погодойКитай подготовил амбициозный проект по управлению погодой

Китай разработал амбициозный проект по управлению погодой на своей территории. С этой целью над Тибетским нагорьем планируется создать искусственные облака, чтобы вызвать дожди и наполнить водой реки на севере страны,

Торговля с Китаем России невыгоднаТорговля с Китаем России невыгодна

На многих площадках сейчас обсуждается тема предстоящего визита президента Путина в Китай, который должен состояться в мае этого года. Мы попросили Сергея Жаворонкова, старшего эксперта института экономической политики им. Е.

Президенту РФ представят антикризисный план на 737 млрд рублейПрезиденту РФ представят антикризисный план на 737 млрд рублей

Правительство РФ подготовило антикризисный план. Министерства оценили свои потребности в антикризисном финансировании на сумму не менее 1,7 трлн рублей. Из этой суммы 737 млрд рублей включены в антикризисный план, направляемый