Харьков

Уряд планує підвищити ставки туристичного збору у 2019 році, про це повідомляє odessa-future.com. У новому році іноземні туристи за проживання в Одеських готелях і готелях будуть платити новий податок 83 гривні на добу, що на 1% більше, ніж у минулому 2018 році. На ряду з підвищенням податку зросте і плата за проживання в одеських готелях і хостелах.

Таке рішення пояснюється тим, що нещодавно Верховна Рада вирішила «дати добро» на підвищення ставки туристичного податку з 1% до 5%. Бюджетною комісією міської ради нова ставка була узгоджена. Варто відзначити ще й те, що згідно з новими правилами, сума податку прив’язана до мінімальної заробітної плати, хоча така прив’язка була саме до вартості самого номера готелю. Але одеська бюджетна комісія, все прорахувавши, прийшла до висновку, що збір у розмірі 5% буде занадто великим, тому було запропоновано встановити туристичний збір у розмірі 2%, що складе 83 гривень на добу. Детальніше на kharkovchanka.com.ua.

До того ж зазначається, що українці платитимуть в 10 разів менше туристів, оскільки новий підвищений податок встановлений тільки для іноземців.

Одеських депутатів спочатку здивував такий підхід уряду до цього питання, тому що тепер за звичайний хостел, і за елітні апартаменти доведеться платити однаковий податок. Саме тому була запропонована сума податку в розмірі 83 гривень, а не максимально можлива сума у розмірі 208 гривень. Запропонована сума ще має бути затверджена депутатами на сесії міської ради.

Більше народних обранців здивувала лише сума зборів від такого податку за минулий 2018. За підрахунками, як виявилося, 3,5 мільйона. Туристів протягом минулого сезону залишили в Одесі всього 7 мільйонів гривень від туристичного збору. А це означає, що навантаження на готелі не дотягла навіть до 30%.

Добавить комментарий

Related Post

МТС в 2 раза поднимет тарифы на межгород и лишит безлимита Московскую область. Первая ласточка «пакета Яровой»?МТС в 2 раза поднимет тарифы на межгород и лишит безлимита Московскую область. Первая ласточка «пакета Яровой»?

Со 2 августа оператор сотовой связи МТС увеличит стоимость междугородных вызовов на номера других операторов сотовой связи с 3 до 5 рублей за минуту, сообщил сайт оператора. С 3 августа

Однокомнатные квартиры на Парнасе от застройщикаОднокомнатные квартиры на Парнасе от застройщика

Парнас находится в Выборгском районе в северной части Санкт-Петербурга рядом с метро «Парнас». Строительные компании застраивают локацию современными домами комфорт-класса. Наибольшей популярностью среди покупателей первичного жилья пользуются 1-комнатные квартиры на Парнасе,

В Боснии обнаружен загадочный каменный шар (видео)В Боснии обнаружен загадочный каменный шар (видео)

В Боснии вблизи города Високо археологи обнаружили уникальный каменный шар диаметром до полутора метров, сообщил The Telegraph. Предполагается, что его возраст составляет не менее 15 тысяч лет. Аналогичные шары разных