Хмельницкий

Протягом кількох місяців у Хмельницькому чергує екобус. Хмельничани приносять у спеціально обладнаний автомобіль використані лампочки, відпрацьовані батарейки, лампи, термометри та ін. де працюватиме екобус у грудні, дізнавався » khmelnytskyi.name/ru«.

Влітку цього року, у Хмельницькому, стартувала міська програма зі збирання небезпечних відходів, що утримуються у складі побутових відходів від мешканців міста. У різних мікрорайонах нашого міста почав чергуватиспеціальний автомобіль — екобус. Хмельничани приносять сюди різні небезпечні відходи: відпрацьовані батарейки, лампи, термометри та ін Для зручності жителів міста він по черзі працює у різних мікрорайонах Хмельницького: Дубове, Ракове, Ружична, Книжковци, Південно-Західний, Гречани, Центр, Лезневе, Озерна, Виставка, Заріччя. Таким чином, всі бажаючі можуть здати небезпечні відходи у зручний час. Утилізацію відходів здійснює ТОВ НВК «Укрекопромпроект».

Экобус приймає:

люмінесцентна лампа,
відпрацьовані термометри,
батарейки, акумулятори,
відпрацьовані фільтри,
електричне та електронне обладнання,
фарби, клеї, розчинники,
медикаменты,
миючі засоби, побутову хімію.
На офіційній сторінці ХКП «Спецкомунтранс» в соцмережі повідомляють, що в грудні екобус чергуватиме з 09:00 до 17:00, на 12 локаціях. Далі надаємо графік роботи экобуса в Хмельницькому, у грудні:

1 грудня — Гречани, зупинка «Олімпійська», ринок,
2 грудня — Виставка, «Сілістра»,
7 грудня — Ружична, магазин «Пан диван», вул. Кам’янецька, 170,
8 грудня-Південний Захід, магазин «Делікейт» , Вул. Інститутська,
9 грудня — Заріччя (кафе «Старий млин»),
14 грудня — Лезневе (магазин «Економ»),
15 грудня — Дубове (ДНЗ №1, вулиця Козацька 54/2),
16 грудня — Озерна (магазин «Дана»),
21 грудня-Книжківці (клуб, Вул. Карбишева),
22 грудня — Раково, (магазин «Контакт», вул. Гарнізонна),
23 грудня — центр (ТЦ «Дитячий світ»),
28 грудня — Заготзерно (магазин «Взуття для нашої сім’ї»).
Хмельничан просять відповідально поставитися до збереження довкілля та запрошують долучитися до програми зі збору небезпечних відходів. Завдяки цьому вдасться зробити Хмельницький чистішим.

Добавить комментарий

Related Post

Нацгвардия РФ для разгона демонстрантов закупит акустическую систему (видео)Нацгвардия РФ для разгона демонстрантов закупит акустическую систему (видео)

МВД России намерено закупить мобильную акустическую систему нелетального воздействия, которая обычно используется для разгона массовых протестных акций. О закупке системы сообщается на сайте госзакупок. /epochtimes.ru/ Указывается, что система предназначена для

Российские фигуристы Боброва и Соловьёв идут третьими после короткой программы на ЧЕ (видео)Российские фигуристы Боброва и Соловьёв идут третьими после короткой программы на ЧЕ (видео)

В четверг, 28 января, российский танцевальный дуэт Екатерина Боброва и Дмитрий Соловьёв заняли третье место после исполнения короткой программы на чемпионате Европы по фигурному катанию в Братиславе. /epochtimes.ru/ Российский дуэт

Парад в Манхэттене: в поддержку мира и против преследования в КитаеПарад в Манхэттене: в поддержку мира и против преследования в Китае

В Нью-Йорке 13 мая около 10 000 последователей Фалуньгун (Фалунь Дафа) из 53 стран приняли участие в грандиозном параде. Большой парад на 42-й улице Манхэттена стал центральным событием празднования Всемирного