Хоккейная форма

Власники канадської компанії-виробника взуття, сім’я Bauer, створила компанію Bauer в 1927 в Онтаріо. Bauer-перша з хокейних компаній почала виробляти ковзани для хокею, в яких лезо пов’язане з черевиком. Черевик був розроблений і вироблявся Bauer, а лезо виробляла сьогодні не існуюча компанія Starr в Дартмуті, Канада. Цей революційний для тих часів продукт продавався під ТМ «Bauer, Supreme». У нас найкраща хоккейная форма Bauer и Easton из магазина hockeymonkey.com в Россию напрямую.

У 1974 році фахівці BAUER спроектували стакан в зборі TUUK blade holder, що відкрило хокеїстові нові можливості в грі.

У 1981 році була розроблена модель Supreme custom 100. Після цього Supreme назавжди асоціюється з найбільш оптимальною формою і найвищим комфортом. У 1990 році був зареєстрований патент на пластично сформовану фіксацію щиколотки. У 1992 році Ерік Ліндрос працює в команді Bauer і спільно з відділом розробок проектував і впроваджував інновації в хокейну екіпіровку.Кожен любитель хокею знайде в магазині MyBauer те, що шукає! Оригінальні ключки, ковзани, захист, хокейна білизна та аксесуари представлені в широкому і регулярно оновлюваному асортименті. Завжди в наявності екіпірування різних розмірів, кольорів і для всіх вікових категорій. Ми гарантуємо оригінальну якість Bauer.

Доставка здійснюється по всій Росії. Безкоштовна доставка по Москві і Московській області при замовленні від 5000 рублів. Замовлення можна оплатити як готівкою кур’єру (для Москви і Московської області) після огляду товару, так і зробити передоплату банківською картою в особистому кабінеті.

Не знайшли що шукали? Напишіть або зателефонуйте нам — ми перевіримо наявність на всіх актуальних складах і запропонуємо підходящий варіант або аналог. Для постійних покупців діє бонусна програма. Оцініть переваги покупок в MyBauer вже зараз!

Добавить комментарий