Интеграция с инстаграм

Якщо у Вас є аккаунт в Instagram, через який Ви отримуєте Ліди, або хочете задіяти Новий канал продажів, то скористайтеся інструкцією нижче. У нас битрикс 24 интеграция с инстаграм.

Налаштування інтеграції дозволить вам обробляти Ліди з Instagram в інтернет магазині, не перемикаючись між інтерфейсами, економлячи Ваш час. Для багатьох підприємців Інстаграмм став основним джерелом отримання клієнтів. Він володіє чарівним властивістю привертати увагу найширшої аудиторії-звичайно, якщо те, що ви робите, потрібно людям і подобається їм. Якщо ви вгадали зі своїм продуктом або послугою, потік замовлень швидко зростає і утримати в голові всі домовленості з клієнтами стає дуже складно. Раніше воно адже як було: постили люди собі в інсту Селфі і фоточки з їжею, і гаразд. Жити б, як то кажуть, та радіти.

Планфікс-CRM для Instagram

Але бізнес дістався і сюди 🙂

Для багатьох підприємців Інстаграмм став основним джерелом отримання клієнтів. Він володіє чарівним властивістю привертати увагу найширшої аудиторії-звичайно, якщо те, що ви робите, потрібно людям і подобається їм. Якщо ви вгадали зі своїм продуктом або послугою, потік замовлень швидко зростає і утримати в голові всі домовленості з клієнтами стає дуже складно.

Для чого це все

Спочатку, напевно, варто відповісти на питання » А навіщо в принципі тягнути Instagram в Планфікс, та ще за допомогою стороннього сервісу? Адже є нативний додаток, а ще Facebook Pages дає можливість працювати з коментарями і повідомленнями звідти».

Добавить комментарий