Интим товары

Секс впливає на якість нашого життя. Щоб мати повноцінний фізичний і емоційний розвиток, варто регулярно займатися сексом. Саме таку тезу можна вивести з недавнього дослідження австралійських психологів. Експеримент, в якому брало участь понад 6 тисяч осіб доводить, що психоемоційний стан людини, а також настрій і пам’ять залежать від активності інтимного життя. У нас найкращі Интим товары в ставрополе аноним секс шоп ставрополь.

Тому так важливо підтримувати сексуальне життя в певному ритмі. Середній показник-це 2-3 рази на тиждень. А це означає, що доведеться привносити в спальню трохи куражу і новизни. Адже нудотність і банальність сексуального контакту може привести до зворотних результатів – пригніченого настрою, стресів і незадоволеністю життям. Щоб не потрапити в цей порочне коло, можна використовувати давно перевірені методи – секс іграшки.

Секс шоп-місце для любові
Місце, де в продажу знаходиться сексуальна атрибутика, називають sexshop або інтим магазин. В даному закладі кожен бажаючий може знайти собі іграшки до душі. Якщо ви ніколи не заходили в такі бутіки – це не означає, що ви в них не потребуєте. Багато до відвідування магазину навіть не підозрювали, що можуть відчувати потужні припливи оргазмів в ліжку зі звичним партнером!

Трохи з історії секс шопа
Перший сексуальний бутік виник в Європі в середині XX століття. Він ніс скоріше не комерційну, а сексуально-просвітницьку мету. У 60-х роках в Німеччині був відкритий магазин з товарами, які раніше призначалися для лікування деяких чоловічих і жіночих захворювань. Але їх справжнє призначення було принести задоволення кожному, хто їх спробує.

Звичайно ж, не можна порівняти сучасні магазини задоволення з їх першопрохідцями. Власники сексуальних бутиків по всьому світу стикалися з неприйняттям і протестом суспільства, хоч такі місця і викликали величезний інтерес, вони все ще вважалися непристойними. В Америці, наприклад, багато сексшопи не могли розвиватися через законодавче обмеження. Вони зобов’язані були знаходиться на певній відстані від житлових районів. Таким чином сформувалися цілі заміські вулиці Червоних ліхтарів, що, звичайно ж, не сприяло популярності цих закладів.

Сучасна ситуація кардинально змінилася. Сексуальна революція популяризувала сексуальну насолоду і дала можливість знайти інтим іграшкам нове життя. Інтим магазини по всьому світу стали поповняться новими винаходами і знахідками. А інтернет дозволив покупцям не виходячи з дому анонімно отримати те, чого їм так хочеться. І це одне з найголовніших переваг сучасних секс магазинів.

Добавить комментарий