Картриджи

ПЗК-Перезаправні картриджі мають перевагу перед трдиционными в тому, що є багаторазовими. ПЗК забезпечені спеціальними клапанами через які їх можна поповнювати чорнилом. В кінцевому підсумку це знижує собівартість відбитків. Ви купуєте чорнило, а не нові картриджі, а це істотно дешевше. Розрахунки фахівців показують, що при активній друку можливе зниження собівартості відбитка до 60%. Ми пропонуємо купить картриджи в бишкеке.

Яка вартість ПЗК?
Вартість ПЗК починається від 199 грн за комплект

Скільки разів можна перезаправляти картриджі?
Реальна кількість циклів перезаправки залежить від того як акуратно виконується дана процедура. Якщо процес заправки не призводить до механічних пошкоджень — кількість перезаправок — не обмежена. Рекомендуємо звертати увагу на матеріал з якого виготовляються ПЗК. Багаторазові картриджі для принтера від Inksystem виготовлені з високоміцного полікарбонату і здатні служити протягом длительнго періоду часу, при дотриманні елементарних вимог до експлуатації (не чинити навмисного руйнівної дії)

Я хочу використовувати ПЗК, але не знаю як вибрати?
Для початку роботи з ПЗК необхідно визначиться з вибором. Вибір повинен бути заснований на вашій моделі принтера. Для Вашої зручності реалізований функціонал швидкого підбору ПЗК по моделі принтера

Добавить комментарий