Каталог новостроек

Я була тією людиною, яка опинилася в абсолютно незнайомому місті, серед таких же незнайомих людей. І я пройшла той шлях впізнавання міста. Випробувала на» своїй шкурі » як це — шукати квартиру, вибирати забудовника, укладати угоду і переїжджати. У нас найкращій каталог новостроек ростова на дону.

Родом я з Норильська, Красноярського краю. У Ростов приїхала в двадцятирічному віці. А в 2017 році було прийнято рішення купити квартиру нового формату. Переїжджати потрібно було відразу, тому шукали забудовника, що здасть квартиру з ремонтом. Весь процес пройшов легко, Т. К. я вже знала що нас чекає.

У нерухомості я з 2013 року, була у всіх можливих посадах і пробувала різні сегменти. Ростов ріс і засмучувався, а я за цим спостерігала. В останні роки я займаюся продажем квартир від забудовників, тобто кручуся в світі новобудов. Що це означає На практиці?

Я є офіційним ПАРТНЕРОМ будівельних компаній Ростова-на-Дону. Вони-то і виплачують комісійні по завершенні угоди.

Я не працюю на якогось конкретного забудовника і мені немає великої різниці, кого вибере клієнт. Головне, щоб він був задоволений, і впевнений у своєму виборі. Я створюю умови для того, щоб цей важливий і складний момент (документація, порядки, терміни, велика кількість пропозицій) пройшов максимально спокійно і зрозуміло для клієнта.

Допомагаю підібрати найбільш комфортний для Вас житловий комплекс, спираючись на потреби ваші і вашої родини. Єдиною умовою є те, що ви самостійно не звертаєтеся до забудовника, щоб виключити неприємні ситуації.

Але на» покупці » історія не закінчується. Всі ми знаємо як це, просити знайомих придивитися за квартирою з котиком, поки ви у від’їзді. Іншими словами Вам потрібно, щоб за квартирою хтось стежив, якщо раптом щось приїхав, підписав документи, простежив за робітниками і т.д. Один раз можна взяти квиток на літак, відпроситися у начальства, взяти лікарняний і летіти вирішувати питання. Але не на регулярній основі.

Добавить комментарий