Компьютерная помощь

Комп’ютерна допомога вдома позбавить від переживань і необхідності доставки дорогої комп’ютерної техніки в майстерню, заощадить час і гроші. Обслуговування ПК, настройка і ремонт комп’ютера і ноутбука буде відбуватися безпосередньо перед Вами прозоро, зрозуміло і недорого. Швидка комп’ютерна допомога в Києві-це виклик майстра по комп’ютерах додому для термінового ремонту комп’ютера на дому.
Діагностика ПК, тестування обладнання комп’ютера на збої в роботі комплектуючих, що дозволить виявити і усунути поломки ПК та ноутбука.
Налагодження та ремонт комп’ютерної техніки, побутового комп’ютерного обладнання, терміновий ремонт комп’ютерів і ноутбуків на дому замовника. Найкраща компьютерная помощь мытищи.
Оптимізація ПК / модернізація (програмна і апаратна) — тонка настройка комп’ютера для отримання максимальної продуктивності.
Видалення комп’ютерних вірусів з комп’ютера і ноутбука, лікування ПК очищення операційної системи від вірусів, СМС — вимагачів і реклами.
Відновлення Віндовс операційної системи після краху, системних і апаратних збоїв, установка OS Windows або перевстановлення ОС Віндовс.
Установка антивіруса (антивірусного захисту) та інших необхідних для комфортної продуктивної роботи програм, утиліт, кодеків, редакторів.
Підключення та налаштування роутера WI — FI, модему, локальної мережі, установка інтернет з’єднання та інших мережевих пристроїв і обладнання.

Добавить комментарий

Related Post

С 2019 года в России увеличатся страховые взносы в ФОМСС 2019 года в России увеличатся страховые взносы в ФОМС

С 2019 года отчисления работодателей в Фонд обязательного медицинского страхования (ФОМС) увеличатся с 5,1 до 5,9%, сообщают «Ведомости» со ссылкой на федеральных чиновников. /еpochtimes.ru/ Повышение отчислений в ФОМС принесёт дополнительную

Лучшие курсы красоты в Краснодаре — салон IqesteticЛучшие курсы красоты в Краснодаре — салон Iqestetic

Iqestetic — ведущий салон красоты, который предлагает не только такие процедуры, как услуги парикмахерской, профессиональную косметологию, массаж и многое другое. На базе салона действует несколько обучающих курсов. Курсы макияжа На

В России ожидают скачок цен на автомобилиВ России ожидают скачок цен на автомобили

В России с 2017 года резко подорожают автомобили. В автоконцернах ожидают скачок цен в среднем на 5–7%. Однако некоторые из них запланировали увеличить цены на 10–15% из-за нестабильного курса рубля,