Компьютерная помощь

Комп’ютерна допомога вдома позбавить від переживань і необхідності доставки дорогої комп’ютерної техніки в майстерню, заощадить час і гроші. Обслуговування ПК, настройка і ремонт комп’ютера і ноутбука буде відбуватися безпосередньо перед Вами прозоро, зрозуміло і недорого. Швидка комп’ютерна допомога в Києві-це виклик майстра по комп’ютерах додому для термінового ремонту комп’ютера на дому.
Діагностика ПК, тестування обладнання комп’ютера на збої в роботі комплектуючих, що дозволить виявити і усунути поломки ПК та ноутбука.
Налагодження та ремонт комп’ютерної техніки, побутового комп’ютерного обладнання, терміновий ремонт комп’ютерів і ноутбуків на дому замовника. Найкраща компьютерная помощь мытищи.
Оптимізація ПК / модернізація (програмна і апаратна) — тонка настройка комп’ютера для отримання максимальної продуктивності.
Видалення комп’ютерних вірусів з комп’ютера і ноутбука, лікування ПК очищення операційної системи від вірусів, СМС — вимагачів і реклами.
Відновлення Віндовс операційної системи після краху, системних і апаратних збоїв, установка OS Windows або перевстановлення ОС Віндовс.
Установка антивіруса (антивірусного захисту) та інших необхідних для комфортної продуктивної роботи програм, утиліт, кодеків, редакторів.
Підключення та налаштування роутера WI — FI, модему, локальної мережі, установка інтернет з’єднання та інших мережевих пристроїв і обладнання.

Добавить комментарий

Related Post

Европарламент озабочен российской пропагандойЕвропарламент озабочен российской пропагандой

В среду, 23 ноября, Европейский парламент принял резолюцию по борьбе с пропагандой Кремля и исламистских террористических группировок. Их деятельность направлена на то, чтобы «исказить правду, посеять страх, сомнения и раскол

Перенос предприятий Китая на Дальний Восток. Энергетические проектыПеренос предприятий Китая на Дальний Восток. Энергетические проекты

Китайская компания ТВЕА изучит возможности для реализации совместных с Россией энергетических проектов в Сибири и на Дальнем Востоке. Речь об этом шла на встрече полпреда президента в Дальневосточном федеральном округе

Мурманск привлекает китайцев арктическим туризмомМурманск привлекает китайцев арктическим туризмом

Для привлечения китайских туристов Мурманская область активно развивает арктический туризм. Делегация Мурманской области приняла участие в V российско-китайском туристском форуме, сообщила пресс-служба правительства региона. /epochtimes.ru/ «Основными его темами стали определение