Контактор кт

Компанія «НВФ «ПромРегион» з 2010 року активно розвивається на ринку вантажопідйомного та промислового обладнання. Наша компанія виробляє і здійснює поставку по всій Росії кранового устаткування, деталей кранів, вузлів машинобудування, а також пропонує широкий спектр послуг металообробки, термообробки, виготовлення деталей за вашими кресленнями. Важливим принципом роботи для нас є постачання нашим клієнтам в найкоротші терміни і за найбільш оптимальними цінами запчастин і комплектуючих для мостових, козлових і баштових кранів. У нас контактор кт.

Компанія «НВФ «ПромРегион» надає своїм клієнтам широкий асортимент вантажопідйомних механізмів. Ми реалізуємо наступні види запасних частин для кранового обладнання: кранові колеса, блоки кранові, шківи гальмівні, муфти зубчасті, гаки кранові, гальма кранові, кран-балки, тельфера виробництва Росії та Болгарії, комплектуючі для тельферів, редуктори, а також кранове електрообладнання. Також одним з напрямків компанії є поставка комплектуючих для конвеєрного обладнання. Ми реалізуємо ролики конвеєрні різних діаметрів, роликоопори, приводні барабани. Наша продукція відповідає всім міжнародним вимогам якості та надійності.

Компанія «НВФ «ПромРегион» має великий склад, на якому завжди є в наявності ходові позиції (гальма кранові ТКГ, ТКТ, ТКП, гідроштовхачі ТЕ, контактори КТ, контролери ККТ, струмоприймачі ТК, вимикачі КУ, реле РЕО та багато іншого). Наявність певного складського запасу дозволяє зберігати на тривалий період стабільні ціни.

Ми прагнемо зробити наше з вами співробітництво максимально вигідним і приємним для обох сторін. Для цього у нас працює команда менеджерів-професіоналів, готова відповісти на будь-які ваші питання. Наша виробнича база також забезпечена співробітниками, що мають за плечима не один рік досвіду роботи в даній сфері діяльності. Наявність власного парку автотранспорту дозволяє компанії «НВФ «ПромРегион» гарантувати клієнтам своєчасну доставку продукції в будь-яке зручне місце.

Ми постаралися зробити для вас сайт максимально зручним і інформативним. Однак, якщо Ви не знайшли потрібну інформацію на нашому сайті – повідомте нам про це, або просто дізнайтеся все, що вам потрібно у наших фахівців. Ми будемо раді, якщо ви знайдете в нашій особі надійного постачальника кранового обладнання та вантажопідйомних механізмів!

Добавить комментарий

Related Post

Замок Бриссак и призрак Зелёной Дамы (видео)Замок Бриссак и призрак Зелёной Дамы (видео)

Замок Бриссак находится во французском департаменте Мен-и-Луара и имеет долгую и интересную историю. Как и во многих замках по всему миру, в Бриссаке есть призрак. Это La Dame Verte или

Паводок: ледяные заторы Великого Устюга будут бомбить (видео)Паводок: ледяные заторы Великого Устюга будут бомбить (видео)

Для ликвидации ледовых заторов в Великом Устюге министр обороны России Сергей Шойгу разрешил провести их бомбардировку силами Воздушно-космических войск, сообщил губернатор Вологодской области Олег Кувшинников. /epochtimes.ru/ «С 5 утра до

Многие жители Гонконга напряжённо ждали результатов голосованияМногие жители Гонконга напряжённо ждали результатов голосования

Многие жители Гонконга напряжённо ждали результатов голосования в четверг, 18 июня, когда политики должны были решить судьбу будущих выборов главы специального административного района. /epochtimes.ru/ В течение нескольких месяцев демократические законодатели