Контактор кт

Компанія «НВФ «ПромРегион» з 2010 року активно розвивається на ринку вантажопідйомного та промислового обладнання. Наша компанія виробляє і здійснює поставку по всій Росії кранового устаткування, деталей кранів, вузлів машинобудування, а також пропонує широкий спектр послуг металообробки, термообробки, виготовлення деталей за вашими кресленнями. Важливим принципом роботи для нас є постачання нашим клієнтам в найкоротші терміни і за найбільш оптимальними цінами запчастин і комплектуючих для мостових, козлових і баштових кранів. У нас контактор кт.

Компанія «НВФ «ПромРегион» надає своїм клієнтам широкий асортимент вантажопідйомних механізмів. Ми реалізуємо наступні види запасних частин для кранового обладнання: кранові колеса, блоки кранові, шківи гальмівні, муфти зубчасті, гаки кранові, гальма кранові, кран-балки, тельфера виробництва Росії та Болгарії, комплектуючі для тельферів, редуктори, а також кранове електрообладнання. Також одним з напрямків компанії є поставка комплектуючих для конвеєрного обладнання. Ми реалізуємо ролики конвеєрні різних діаметрів, роликоопори, приводні барабани. Наша продукція відповідає всім міжнародним вимогам якості та надійності.

Компанія «НВФ «ПромРегион» має великий склад, на якому завжди є в наявності ходові позиції (гальма кранові ТКГ, ТКТ, ТКП, гідроштовхачі ТЕ, контактори КТ, контролери ККТ, струмоприймачі ТК, вимикачі КУ, реле РЕО та багато іншого). Наявність певного складського запасу дозволяє зберігати на тривалий період стабільні ціни.

Ми прагнемо зробити наше з вами співробітництво максимально вигідним і приємним для обох сторін. Для цього у нас працює команда менеджерів-професіоналів, готова відповісти на будь-які ваші питання. Наша виробнича база також забезпечена співробітниками, що мають за плечима не один рік досвіду роботи в даній сфері діяльності. Наявність власного парку автотранспорту дозволяє компанії «НВФ «ПромРегион» гарантувати клієнтам своєчасну доставку продукції в будь-яке зручне місце.

Ми постаралися зробити для вас сайт максимально зручним і інформативним. Однак, якщо Ви не знайшли потрібну інформацію на нашому сайті – повідомте нам про це, або просто дізнайтеся все, що вам потрібно у наших фахівців. Ми будемо раді, якщо ви знайдете в нашій особі надійного постачальника кранового обладнання та вантажопідйомних механізмів!

Добавить комментарий

Related Post

В каких регионах РФ уже запретили ручные радары?В каких регионах РФ уже запретили ручные радары?

Региональные управления ГИБДД получили возможность самостоятельно определять дальнейшую судьбу ручных радаров, предназначенных для выявления нарушителей правил дорожного движения (ПДД). Основой для этого послужило письмо главы МВД Владимира Колокольцева «О мерах

В Океаническом парке Гонконга (Ocean Park) 8 августа отпраздновали 38-летнюю годовщину самой крупной панды-долгожительницы по кличке Цзя Цзя.В Океаническом парке Гонконга (Ocean Park) 8 августа отпраздновали 38-летнюю годовщину самой крупной панды-долгожительницы по кличке Цзя Цзя.

В Океаническом парке Гонконга (Ocean Park) 8 августа отпраздновали 38-летнюю годовщину самой крупной панды-долгожительницы по кличке Цзя Цзя, что в переводе означает «совершенство». /epochtimes.ru/ Знаменитую на весь мир именинницу поздравили

Киргизия предложила создать профсоюз ЕАЭС по трудовым мигрантамКиргизия предложила создать профсоюз ЕАЭС по трудовым мигрантам

В свете сокращения рабочих мест и оттока трудовых ресурсов в страны Евразийского экономического союза Киргизия выступила с предложением создать в Евразийском сообществе единый профсоюз по защите трудовых мигрантов. Об этом