Контекстная реклама

Якщо офіційно: контекстна реклама-це різні оголошення (текстові, графічні, відео), які показуються користувачам відповідно до їх пошуковими запитами, інтересами або поведінкою в Інтернеті. Контекстна реклама показується в пошукових системах, на різних сайтах, в Мобільних додатках і на інших ресурсах. У нас ви зможите Заказать настройку рекламы.

Якщо по факту: кажучи «контекстна реклама», все частіше мають на увазі всі основні можливості, які є у двох сервісів розміщення реклами в Інтернеті — Яндекс.Директа і Google Ads.

Який буває і як виглядає контекстна реклама
Основні види контекстної реклами
Контекстну рекламу можна умовно розділити на пошукову і рекламу в мережах. Але, як ми згадали вище, вона давно перестала обмежуватися якимись явними рамками, а нові можливості для Рекламодавців з’являються постійно.

Основні типи рекламних кампаній в Яндекс.Директі і Google Ads:

Пошукова реклама. Реклама в результатах пошуку Яндекса або Google.

Кампанії в рекламній мережі Яндекса або контекстно-Медійної мережі Google Ads. Реклама на сайтах, в додатках і на інших ресурсах партнерів рекламних систем.

Смарт-банери в Яндекс.Директе. Це оголошення з динамічним контентом, який формується з урахуванням інтересів користувача на основі Фіда (файлу, який містить інформацію про товарний асортимент).

Торгові кампанії Google. Формат підходить для e-commerce і дозволяє рекламувати товари у вигляді привабливих карток із зображенням і ціною.

Добавить комментарий