Корпоративное видео

Корпоративне відео-це важливий інструмент у створенні позитивного іміджу компанії. З його допомогою розповідають про рід діяльності, специфіку роботи і місії організації. До цієї категорії також відносяться навчальні фільми і ролики для внутрішнього користування. А так само корпоративний фільм-великий формат, відповідний для великих компаній і серйозних угод. У нас ви зможите заказать корпоративное видео в киеве и киевской области.

Яке замовити корпоративне відео?
Перед початком зйомки відеоролика потрібно встановити фінальну мету. Наприклад, створити і підтримати репутацію фірми, презентувати продукт, збільшити зростання продажів або іміджево просунути бренд. Кінцева мета необхідна для визначення кращого напрямку:

фільм про компанію;
тур по виробництву або офісу;
звітний Відеоролик;
історія успіху;
інтерв’ю співробітників;
відгуки клієнтів;
вірусний ролик;
відео з заходу;
рекламний ролик.
Відразу після цього ми починаємо підготовку до зйомки вашого корпоративного відео. З одного боку різниця тільки в назві. Ні, різниця в хронометражі і в форматі. Корпоративний фільм це великий проект, як правило підходить для великих компаній, які вже сформувалися і мають багаторічну історію. Формат фмльма ідеально підходить для створення іміджу успішного і надійного гравця. Такий фільм може стати відмінною підмогою для формування багаторічної співпраці або великих інвестицій в бізнес. Причина-то що показано у відео викликає куди більше довіри до побаченому ніж фото і текст. Інвестор або клієнт особисто переконатися в достоїнствах компанії. А емоційна складова не залишить йому вибору працювати саме з Вами.

Добавить комментарий