Купить ноутбук

Торгова компанія «АЛЛО» працює на ринку Камчатського краю з 2003 року. З того часу компанія сильно змінилася: змінився і логотип, і формат салонів, і вимоги до персоналу. Але ставлення до нашим клієнтам завжди залишається незмінним. Ми пропонуемо купить ноутбук.

Працюючи вже майже 15 років у сфері торгівлі, ми добре розбираємося в цифровій електроніці. Ми можемо запропонувати і підібрати той товар, який потрібен саме Вам і відповідає Вашим потребам. Кожен клієнт для нас унікальний, кожного клієнта в наших салонах чекає індивідуальний підхід.

Торгова компанія «АЛЛО» — це:
28 салонів цифрової електроніки в Камчатському краї та в Криму під брендами «АЛЛО», «АЛЛОmart», «SAMSUNG», «SMARTzone», «Білайн», «МТС», «Мегафон», «Теле2».

Величезний асортимент товарів — більше 10 тисяч позицій, постійно доповнюється і розширюється з урахуванням нових тенденцій і попиту з боку наших клієнтів: смартфони, планшети, ноутбуки, електронні книги, автомобільна електроніка, гироскутеры, радіокеровані іграшки і багато інші види корисної і сучасної електроніки та аксесуарів до неї.

Регулярні поставки товарів, забезпечують постійну наявність товару на складі і на вітринах салонів.

Інтернет-магазин, який надає можливість вибору і придбання товару в зручний для Вас час, а також додаткові знижки і бонуси кожному покупцеві.

Якісний і сертифікований товар від виробників, що відповідає законодавству РФ. Ми не просто продаємо товар, ми супроводжуємо його весь період гарантійного обслуговування, не залишаючи клієнтів в таких випадках без уваги.

Кваліфікований персонал, в обов’язки якого входить регулярне підтвердження своїх знань, проходження тренінгів та семінарів. Персонал, який готовий навчити, допомогти, дати пораду.

Добросовісний партнер провідних операторів зв’язку Камчатського краю (Білайн, МТС, Мегафон, ТЕЛЕ2). Ми продаємо і надаємо послуги від імені оператора завдяки знанням, досвіду і багаторічним партнерським відносинам.
Компанія, що динамічно розвивається, в якій покупка приносить тільки задоволення! Ми надаємо гнучку систему оплати за покупку, кредитні програми і гарантуємо надійність досконалої операції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *