Купить огнетушитель

Треба було купити вогнегасник в Москві? Поспішайте придбати балон на вигідних умовах! Пожежний Магазин здійснює як роздрібні, так і оптові відвантаження, пропонуючи скористатися самовивозом або доставкою до вказаної адреси. Доставка здійснюється як у Москві, так і в регіонах Росії. Детальна інформація наведена в розділі «Послуги». Ми пропонуємо купить огнетушитель.

Продаж вогнегасників з доставкою в Москві: асортимент продукції
Основною діяльністю інтернет-магазину Unfire-shop є продаж вогнегасників з доставкою в Москві, однак ви можете замовити та комплектуючі – підставки, кріплення, шафи.

Тут ви зможете придбати:

Порошкові вогнегасники;
Вуглекислотні вогнегасники;
Повітряно-пінні вогнегасники;
Дизайнерські вогнегасники (порошковий заряд). 1) Порошкові моделі позначені маркуванням ВП з цифрою, що інформує про обсяг балона. Призначені для гасіння пожеж типів А, В, С, Тобто Можуть бути переносними і пересувними (на колесах).

Основним плюсом даної модифікації є універсальність. Порошкові балони використовують для оснащення офісів, приватних будинків, складських приміщень, місць громадського призначення.

Застосовувати з обережністю при гасінні електроприладів – можливе повторне займання. Шукаєте модель для гасіння електротехніки? Зверніть увагу на вуглекислотну модифікацію.

2) Вуглекислотні моделі позначені маркуванням ОУ з цифрою, що інформує про обсяг балона. Призначені для гасіння пожеж типу В, З, Тобто Можуть бути переносними і пересувними.

Вуглекислий газ не залишає слідів і не руйнує тендітні елементи інтер’єру або оргтехніку.

Використовується обладнання для легкових та вантажних транспортних засобів, складських приміщень, виробничих цехів, музеїв, житлового сектора.

Застосовувати з обережністю при гасінні електроприладів – максимально допустима напруга складе 1000 У.

3) Повітряно-пінні моделі позначені маркуванням ОВП з цифрою, що інформує про обсяг балона. Призначені для гасіння пожеж типів А, В. Можуть бути переносними і пересувними.

Потрібні для оснащення складських приміщень, автомайстерень, приватних будинків.

Забороняється використання при гасінні електроприладів, металів і речовин лужної групи.

4) Дизайнерські моделі відрізняються ефектною розписом балона. Застосовуються для створення антуражу в кафе, ресторані або нічному клубі.

Ціни на вогнегасники залежать від обсягу балона і типу вогнегасної речовини.

Середній діапазон цін для порошкових моделей: 300-10 000 руб., для вуглекислотних: 700-14000 руб., для повітряно-пінних: 700-11000 руб.

Добавить комментарий

Related Post

CушиCуши

Суші, або Сусі (Яп. すし, 寿司, 壽司, 鮨, 鮓, 寿斗, 寿し сусі, [sɯɕi]; несклоняемое), — страва традиційної японської кухні, приготовлене з рису з оцтової приправою і різних морепродуктів, а також

Металлоконструкции в Киеве от компании «СТРОЙ БАЗА»Металлоконструкции в Киеве от компании «СТРОЙ БАЗА»

Металлоконструкции в Киеве от компании «СТРОЙ БАЗА» Металлоконструкции – это строительные металлические конструкции разнообразных форм и размеров. Диапазон их применения очень велик. В наше время ни одно строительное сооружение не