Луцк

Для розмови про урбаністику загальної теорії недостатньо. Непогано було б ще й конкретно розібрати українські міста окремо. Цим і займемося.

Даною статтею розпочинаємо цикл оглядів обласних центрів України, які допоможуть не лише оцінити кожне місто, а й оглянути країну цілком. Повідомляє  lutsk-trend.in.ua.

Всі наші міста неоднозначні і різноманітні. Щось в них потрібно приймати як є, решта прагнути міняти і вдосконалювати. Але незважаючи ні на що, їх, зрозуміло, треба заслужено любити, бо в кожному є свої позитивні сторони. Принаймні, на це не перестаєш сподіватися.

Відразу попереджаю, що все нижченаписане-суб’єктивна думка автора, який не прагне образити місцевих жителів, а тільки адекватно оцінити урбаністичні можливості кожного міста.

Першою на огляд потрапила столиця Волинської області.

Якщо порівнювати Луцьк з жінкою (а чомусь саме це порівняння часто використовують останнім часом), то він схожий на дівчину в грамотно реконструйованому історичному костюмі і з пластмасовою короною на голові. Перше враження чудово, але придивлятися не варто.

Як і будь-яке місто, Луцьк сповнений переваг і недоліків. Краще вперед.

Добавить комментарий

Related Post

Юго-Восточная Азия. 10 мест, которые стоит посетитьЮго-Восточная Азия. 10 мест, которые стоит посетить

Юго-Восточная Азия — это удивительное слияние ярких культур, нетронутой дикой природы, современных торговых центров и древних храмов. Это особое место на карте мирового туризма по края наполнено экзотикой, достопримечательностями и

ЧМ по хоккею 2016: Россия всухую разгромила Норвегию (видео)ЧМ по хоккею 2016: Россия всухую разгромила Норвегию (видео)

В понедельник, 16 мая, сборная РФ обыграла команду Норвегии в шестом матче группового этапа на чемпионате мира по хоккею в Москве. /epochtimes.ru/ Встреча завершилась со счётом 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

Во время теракта в Мали погибли россияне (видео)Во время теракта в Мали погибли россияне (видео)

Сегодня, 21 ноября, официальный представитель МИДа Мария Захарова сообщила, что во время теракта в Мали погибло шестеро россиян. /epochtimes.ru/ «20 ноября в центре Бамако группой вооружённых лиц совершено нападение на