Луцк

Для розмови про урбаністику загальної теорії недостатньо. Непогано було б ще й конкретно розібрати українські міста окремо. Цим і займемося.

Даною статтею розпочинаємо цикл оглядів обласних центрів України, які допоможуть не лише оцінити кожне місто, а й оглянути країну цілком. Повідомляє  lutsk-trend.in.ua.

Всі наші міста неоднозначні і різноманітні. Щось в них потрібно приймати як є, решта прагнути міняти і вдосконалювати. Але незважаючи ні на що, їх, зрозуміло, треба заслужено любити, бо в кожному є свої позитивні сторони. Принаймні, на це не перестаєш сподіватися.

Відразу попереджаю, що все нижченаписане-суб’єктивна думка автора, який не прагне образити місцевих жителів, а тільки адекватно оцінити урбаністичні можливості кожного міста.

Першою на огляд потрапила столиця Волинської області.

Якщо порівнювати Луцьк з жінкою (а чомусь саме це порівняння часто використовують останнім часом), то він схожий на дівчину в грамотно реконструйованому історичному костюмі і з пластмасовою короною на голові. Перше враження чудово, але придивлятися не варто.

Як і будь-яке місто, Луцьк сповнений переваг і недоліків. Краще вперед.

Добавить комментарий

Related Post

Марина Мнишек: ослеплённая химеройМарина Мнишек: ослеплённая химерой

Нельзя и думать, что в хорошенькой головке шестнадцатилетней польской девушки сами собой родились такие грандиозные планы, как владение русскими городами Новгородом, Псковом и коронация в Московском Кремле. А именно эти

Крушение ракеты-носителя «Союз-У» поставило под удар ряд космических проектовКрушение ракеты-носителя «Союз-У» поставило под удар ряд космических проектов

Крушение ракеты-носителя «Союз-У» и грузового корабля «Прогресс-МС-04», который должен был доставить подарки и продукты к новогоднему столу космонавтам Международной космической станции (МКС), отрицательно скажется на нескольких космических проектах, которые будут

Почему гендиректор компании отдал 90% своей зарплаты подчинённым?Почему гендиректор компании отдал 90% своей зарплаты подчинённым?

Дэн Прайс — генеральный директор американской компании по кредитованию Gravity Payments. Он совершил невероятно щедрый поступок, повысив зарплату всем своим 120 подчинённым до $70 000 в год. При этом урезал