Мегафон

Сьогодні я хочу поговорити про роботу технічної підтримки компанії Мегафон. Точніше про роботу підрозділу великої компанії, яке, як з’ясовувалося, ніколи ні за що не відповідає. Ми розповімо як увійти в мегафон личный кабинет. Ми розповімо як війти в мегафон личный кабинет вход.

Початок моєї розповіді переносить нас в Грудень 2019 року. Мегафон проводить оновлення особистого кабінету для бізнесу. Судячи з того, що відбувається, оновлюється як frontend, так і backend Архітектура. Здавалося б, стандартна ситуація. У копанні йде оновлення білінгу і через якийсь час все повинно прийти в норму. Дійсно, через пару днів картина в особистому кабінеті змінилася. Але спроба зайти в розділ мобільний зв’язок неминуче закінчувалася помилкою.

Проблему помічаємо 10 грудня, коли для здійснення планових платежів заходимо в Особистий кабінет. » МегаФон » Особистий кабінет дозволяє управляти послугами з екрану мобільного телефону або планшета. Ви можете підключити і відключити послуги, змінити тарифний план, замовити деталізацію номера і виконати безліч інших дій всього за кілька кроків. Для використання програми необхідна діюча SIM-карта мережі ПАТ»МегаФон».

Добавить комментарий