Меокурий

«Кролики-це не тільки цінне хутро, але і три, чотири кілограми дієтичного, легкозасвоюваного м’яса…». Хто з нас не пам’ятає цю давню смішну сценку, вперше вийшла на екрани в програмі «гніт» в далекому 1984 році і багаторазово інтерпретовану різними коміками.

Кінцевим продуктом цих довговухих пухнастих звірків може бути не тільки смачне і корисне м’ясо, але і цінна шкурка і кролячий пух, а зміст і догляд за цими симпатичними тваринами не вимагає великих тимчасових і фінансових витрат. Для найкращого догляду за кролями, вам допоможе автоматизированная система меркурий. В світі існує більше двохсот (!) різновидів кролів, які можна розділити на три групи:

  • М’ясні породи
  • М’ясо-хутряні породи
  • Хутряні (пухові) породи

Купуючи кроликів для вирощування на присадибному господарстві, краще брати м’ясну породу, оскільки м’яса буде достатньо, а догляд за кролями здійснювати набагато простіше, оскільки ця порода менш вибаглива в догляді, а звірята відрізняються спокійним і доброзичливим характером. Приступаючи до розведення кроликів вперше, немає потреби гнатися за рідкісними і екзотичними породами, оскільки вибір найбільш продуктивних місцевих кролів буде економічно більш обгрунтованим.

Розрізняють три моделі утримання кроликів:

  • Закритий тип утримання, при якому кролики вигодовуються в приміщенні (крільчатнику).
  • Відкритий тип, при якому тварини утримуються на вулиці в клітках, ямах або загороджених вольєрах, оскільки завдяки своїй теплій шкірці, Кролі можуть витримувати морози до двадцяти градусів зі знаком мінус.
  • Комбінований тип, при якому в теплу пору року кролики живуть на відкритому повітрі, а з настанням холодів перебираються в приміщення.

Кролики досить плідні, а їх м’ясо коштує в два рази дорожче свинини. Якби не вірусні хвороби, не так давно прийшли до нас з-за океану, проблем з їх вирощуванням не було б зовсім.

Добавить комментарий