Мерседес-Бенц

Власники «Мерседес-Бенц» В-Класу вибирають надійність і демонструють хороший смак. Автоцентр «МБ-Ізмайлово»: стильний вибір та вигідні умови придбання!
«Мерседес-Бенц» В-Клас — компактний хетчбек з невисоким витратою палива, що відрізняється місткістю, безпекою та стильним аэродинамичным дизайном.

Чемпіон подорожей
Прекрасно відчуваючи себе на коротких дистанціях, «Мерседес-Бенц» В-Класу з витратою менше 5 л на 100 км і 488-літровим багажником повністю розкриває свій потенціал в тривалих сімейних поїздках. Практично безшумна ходова частина з четырехрычажной задньою підвіскою підвищеної комфортності забезпечує максимальну зручність у подорожах, а система Torque Vectoring Brake — точне входження в повороти на будь-якій швидкості.

Безпека понад усе
Новий В-Клас — це повноцінний пакет систем безпеки вже в базовому виконанні. У нього включені ABS, ASR, ESP, системи екстреного гальмування, попередження зіткнень, контролю над ступенем втоми водія і багато іншого. Гальмівна система AdaptiveBreak виключає небажане рух автомобіля після зупинки, відкат на ухилах, а також підтримує гальмівні диски в сухому стані. йцуйцу