МФУ epson

Користувачам, які шукають багатофункціональний пристрій для дому, варто звернути увагу на БФП Epson L3150 з оригінальною СНПЧ і чорнилом. Модель перевага моделі — в зручності її експлуатації та економічності, а також наявності всіх базових функцій. У нас найкращій мфу epson бишкек купить.

Економія з якісним результатом
Апарат з лінійки Print Factory не потребує одноразових картриджах і може працювати на альтернативних витратних матеріалах, наприклад «Інксистем». Це знижує собівартість кожного відбитка до можливого мінімуму. Донори вбудованої СНПЧ інтегровані в передню частину корпусу, тому стежити за витратою фарби і доливати її в разі потреби дуже легко. Заводська система безперервної подачі чорнила має і інші плюси:

Для заправки донорів не потрібно переривати роботу принтера. Друкувати можна безупинно.
Чорнило витрачаються без залишку. При використанні змінюваних картриджів цього складно домогтися.
Якість відбитків на високій швидкості роботи принтера. Забезпечується стабільним тиском в контейнерах.
Процес заправки МФУ Epson L3150 з оригінальною СНПЧ вдосконалений. Технологія Key Lock передбачає різну форму пазів заправних отворів: кожен збігається тільки з одним флаконом за принципом «ключ-замок». Тому помилитися з кольором неможливо. Розташований в носику флакона клапанний механізм Ink Lock не дасть фарбі пролитися. Ємність встановлюється в паз вертикально, і клапан відкривається. Коли донор наповниться, він закриється, і зайва рідина залишиться у флаконі, який можна безпечно зняти.

Добавить комментарий