Монтаж видеонаблюдения

Вважається, що контролювати все неможливо. Це не так: завдяки сучасним системам відеоспостереження ви зможете бачити все! Установка відеоспостереження убезпечить від крадіжки, проникнення непроханих гостей і дозволить посилити контроль над роботою співробітників. У нас найкраще монтаж видеонаблюдения рязань. Вона дозволить завжди бути в курсі, що відбувається всередині і зовні приміщення. Установка систем відеоспостереження для всіх типів об’єктів! Вперше такі камери з’явилися в 1942 році-їх розробкою зайнялася компанія Siemens, задіявши їх в ході випробування ракет «Фау-2». Сьогодні ж камери відеоспостереження використовуються практично скрізь, і без них не обходиться жоден магазин, банк або інший важливий об’єкт. Відеозйомка того, що відбувається ведеться в двох форматах:

Цифровий-відрізняється високою швидкістю передачі і, найголовніше, HD якістю зображення. Установка камер відеоспостереження такого типу дозволяють побачити чітку картинку, визначити порушника або розглянути якісь деталі. Висока роздільна здатність відео збільшує його розмір, тому буде потрібно спеціальний відеореєстратор для обробки і зберігання записів з камери відеоспостереження.
Аналоговий-мають хорошу надійність, а коштують при цьому зовсім недорого. Такі пристрої двічі перетворюють сигнал. Якість картинки при цьому значно втрачається, але необхідність мати відеореєстратор для зберігання записів відпаде, адже вони не займуть багато місця і можуть розташовуватися на жорсткому диску комп’ютера.

Добавить комментарий