«НЕАСО»

Основна риса медичного обладнання «НЕАСО» — ЧУЙНІСТЬ і ТОЧНІСТЬ, що дозволяє фахівцю своєчасно вловити сигнал «SOS» від людського організму та виконати відповідні лікувальні заходи спрямовані на збереження здоров’я пацієнта.

Лінійка медичного обладнання «HEACO» представлена інфузійної технікою, монітори пацієнта, фетальными моніторами і доплерами, електрокардіографами, холтерами добового моніторингу електрокардіограми та добового моніторингу артеріального тиску, рентген-апаратами, УЗД від світових виробників, стетофонендоскопами ручної роботи від світового лідера «MDF», электрокоагуляторами, крім цього, обладнанням для операційних блоків, пологових будинків і реанімацій. Ми пропонуємо купить фетальный допплер на сайте heaco.ua, детальніше на https://heaco.ua/catalog/fetal_dopplers/.

Медичне обладнання «HEACO» — надійний помічник для професіоналів!

Професіонали обирають найкраще!Медицина доводить, що асфіксія, патологічний стан плода і пуповина навколо шиї (25% випадків у вагітних) впливає на нормальний розвиток плоду, іноді виникає небезпека для плоду, навіть для матері. Ці симптоми проявляються в зміні частоти серцевих скорочень плоду, таким чином, прослуховування частоти серцебиття плода дає можливість контролювати стан дитини. Якщо дозволяють умови, вагітна повинна слухати серцебиття плода три рази на день, 1-2 хвилини, якщо виявлені відхилення від норми ритму серцебиття, будь ласка, зверніться до лікаря.

Сучасне обладнання Heaco дозволяє кожній майбутній мамі купити собі додому унікальний прилад — фетальний доплер, який просто використовувати в домашній обстановці.

Фетальний допплер використовують для вимірювання ЧСС плода. Це дозволяє майбутній матері контролювати стан дитини, не завдаючи йому ніякої шкоди. Варто просто прикласти прилад до живота і ви почуєте серцебиття.

Багато лікарі акушер-гінекологи рекомендують вагітним придбати фетальний доплер, так як він допомагає спостерігати за станом плода, що позитивно впливає і на стан майбутньої матері допомагає заспокоїти її психоемоційний стан.

Також слід пам’ятати, що домашній фетальний доплер не замінює плановий візит до лікаря.

Добавить комментарий

Related Post

Легендарные волшебники древностиЛегендарные волшебники древности

Слово «волшебник» приобрело современный смысл (человек, обладающий магическими способностями) примерно в середине XVI века. До этого грань между магией и философией была размыта. /epochtimes.ru/ Волшебники описаны в легендах разных народов. Хотя

Взятие Пальмиры — коренной перелом в борьбе с ИГ (видео)Взятие Пальмиры — коренной перелом в борьбе с ИГ (видео)

Правительственные войска Сирии взяли под полный контроль древний город Пальмиру, включая жилые районы. В результате тяжёлых боёв населённый пункт окончательно освобождён от боевиков террористической группировки «Исламское государство» (ИГ). /epochtimes.ru/ «После тяжёлых боёв на протяжении

В пирамиде Хеопса обнаружили тёплые камниВ пирамиде Хеопса обнаружили тёплые камни

Археологи, проводившие исследование египетских пирамид, обнаружили аномальные температурные явления. В частности, в пирамиде Хеопса учёные нашли три необъяснимо тёплых камня.   /epochtimes.ru/ Группа архитекторов из Египта, Франции, Канады и Японии проводили изучение