«НЕАСО»

Основна риса медичного обладнання «НЕАСО» — ЧУЙНІСТЬ і ТОЧНІСТЬ, що дозволяє фахівцю своєчасно вловити сигнал «SOS» від людського організму та виконати відповідні лікувальні заходи спрямовані на збереження здоров’я пацієнта.

Лінійка медичного обладнання «HEACO» представлена інфузійної технікою, монітори пацієнта, фетальными моніторами і доплерами, електрокардіографами, холтерами добового моніторингу електрокардіограми та добового моніторингу артеріального тиску, рентген-апаратами, УЗД від світових виробників, стетофонендоскопами ручної роботи від світового лідера «MDF», электрокоагуляторами, крім цього, обладнанням для операційних блоків, пологових будинків і реанімацій. Ми пропонуємо купить фетальный допплер на сайте heaco.ua, детальніше на https://heaco.ua/catalog/fetal_dopplers/.

Медичне обладнання «HEACO» — надійний помічник для професіоналів!

Професіонали обирають найкраще!Медицина доводить, що асфіксія, патологічний стан плода і пуповина навколо шиї (25% випадків у вагітних) впливає на нормальний розвиток плоду, іноді виникає небезпека для плоду, навіть для матері. Ці симптоми проявляються в зміні частоти серцевих скорочень плоду, таким чином, прослуховування частоти серцебиття плода дає можливість контролювати стан дитини. Якщо дозволяють умови, вагітна повинна слухати серцебиття плода три рази на день, 1-2 хвилини, якщо виявлені відхилення від норми ритму серцебиття, будь ласка, зверніться до лікаря.

Сучасне обладнання Heaco дозволяє кожній майбутній мамі купити собі додому унікальний прилад — фетальний доплер, який просто використовувати в домашній обстановці.

Фетальний допплер використовують для вимірювання ЧСС плода. Це дозволяє майбутній матері контролювати стан дитини, не завдаючи йому ніякої шкоди. Варто просто прикласти прилад до живота і ви почуєте серцебиття.

Багато лікарі акушер-гінекологи рекомендують вагітним придбати фетальний доплер, так як він допомагає спостерігати за станом плода, що позитивно впливає і на стан майбутньої матері допомагає заспокоїти її психоемоційний стан.

Також слід пам’ятати, що домашній фетальний доплер не замінює плановий візит до лікаря.

Добавить комментарий

Related Post

Скрытую силу и уверенность в себе показали обладатели бород и усов в Рязани (видео)Скрытую силу и уверенность в себе показали обладатели бород и усов в Рязани (видео)

Второй чемпионат бород и усов прошёл в Рязани 7 апреля в баре Old Fashion. Около 10 участников демонстрировали не только красоту и ухоженность своих бород и усов, но и рассказывали

В России после авиакатастрофы приостановлены полёты всех Ми-28В России после авиакатастрофы приостановлены полёты всех Ми-28

Главнокомандующий ВВС России приостановил полёты всех Ми-28 после крушения одного из них под Рязанью, сообщает ВВС.  /epochtimes.ru/ Авиакатастрофа произошла в воскресенье, 2 августа, на аэродроме полигона «Дубровичи» в Рязанской области.

В России за долги могут забрать единственное жильёВ России за долги могут забрать единственное жильё

Минюст предложил за долги лишать россиян единственного жилья, но при определённых условиях. Соответствующий проект размещён для общественного обсуждения на федеральном портале проектов нормативных актов. /epochtimes.ru/ Согласно законопроекту ведомства, при изъятии