ss «НЕАСО» - News

«НЕАСО»

Основна риса медичного обладнання «НЕАСО» — ЧУЙНІСТЬ і ТОЧНІСТЬ, що дозволяє фахівцю своєчасно вловити сигнал «SOS» від людського організму та виконати відповідні лікувальні заходи спрямовані на збереження здоров’я пацієнта.

Лінійка медичного обладнання «HEACO» представлена інфузійної технікою, монітори пацієнта, фетальными моніторами і доплерами, електрокардіографами, холтерами добового моніторингу електрокардіограми та добового моніторингу артеріального тиску, рентген-апаратами, УЗД від світових виробників, стетофонендоскопами ручної роботи від світового лідера «MDF», электрокоагуляторами, крім цього, обладнанням для операційних блоків, пологових будинків і реанімацій. Ми пропонуємо купить фетальный допплер на сайте heaco.ua, детальніше на https://heaco.ua/catalog/fetal_dopplers/.

Медичне обладнання «HEACO» — надійний помічник для професіоналів!

Професіонали обирають найкраще!Медицина доводить, що асфіксія, патологічний стан плода і пуповина навколо шиї (25% випадків у вагітних) впливає на нормальний розвиток плоду, іноді виникає небезпека для плоду, навіть для матері. Ці симптоми проявляються в зміні частоти серцевих скорочень плоду, таким чином, прослуховування частоти серцебиття плода дає можливість контролювати стан дитини. Якщо дозволяють умови, вагітна повинна слухати серцебиття плода три рази на день, 1-2 хвилини, якщо виявлені відхилення від норми ритму серцебиття, будь ласка, зверніться до лікаря.

Сучасне обладнання Heaco дозволяє кожній майбутній мамі купити собі додому унікальний прилад — фетальний доплер, який просто використовувати в домашній обстановці.

Фетальний допплер використовують для вимірювання ЧСС плода. Це дозволяє майбутній матері контролювати стан дитини, не завдаючи йому ніякої шкоди. Варто просто прикласти прилад до живота і ви почуєте серцебиття.

Багато лікарі акушер-гінекологи рекомендують вагітним придбати фетальний доплер, так як він допомагає спостерігати за станом плода, що позитивно впливає і на стан майбутньої матері допомагає заспокоїти її психоемоційний стан.

Також слід пам’ятати, що домашній фетальний доплер не замінює плановий візит до лікаря.

Добавить комментарий

Related Post

Допинг в биатлоне. Россию могут лишить всех международных спортивных турнировДопинг в биатлоне. Россию могут лишить всех международных спортивных турниров

Союз биатлонистов России (СБР) заявил Международному союзу биатлонистов (МСБ) об отказе от проведения предпоследнего, девятого этапа Кубка мира в Тюмени (9–12 марта) и первенства среди молодёжи и юниоров в Острове

Лечение онкозаболеваний в ИталииЛечение онкозаболеваний в Италии

В посольстве Италии в Москве в начале июля состоялась встреча «Мост Россия ? Италия» по теме сотрудничества двух стран в области здравоохранения. На семинаре выступили руководители шести престижных клиник и

Пекин увеличит безвизовое пребывание до шести сутокПекин увеличит безвизовое пребывание до шести суток

Китайские города Пекин и Тяньцзинь, а также провинция Хэбэй до конца этого года введут 144-часовой безвизовый въезд для граждан из определённых стран и регионов. Об этом заявил 27 июля вице-мэр