«НЕАСО»

Основна риса медичного обладнання «НЕАСО» — ЧУЙНІСТЬ і ТОЧНІСТЬ, що дозволяє фахівцю своєчасно вловити сигнал «SOS» від людського організму та виконати відповідні лікувальні заходи спрямовані на збереження здоров’я пацієнта.

Лінійка медичного обладнання «HEACO» представлена інфузійної технікою, монітори пацієнта, фетальными моніторами і доплерами, електрокардіографами, холтерами добового моніторингу електрокардіограми та добового моніторингу артеріального тиску, рентген-апаратами, УЗД від світових виробників, стетофонендоскопами ручної роботи від світового лідера «MDF», электрокоагуляторами, крім цього, обладнанням для операційних блоків, пологових будинків і реанімацій. Ми пропонуємо купить фетальный допплер на сайте heaco.ua, детальніше на https://heaco.ua/catalog/fetal_dopplers/.

Медичне обладнання «HEACO» — надійний помічник для професіоналів!

Професіонали обирають найкраще!Медицина доводить, що асфіксія, патологічний стан плода і пуповина навколо шиї (25% випадків у вагітних) впливає на нормальний розвиток плоду, іноді виникає небезпека для плоду, навіть для матері. Ці симптоми проявляються в зміні частоти серцевих скорочень плоду, таким чином, прослуховування частоти серцебиття плода дає можливість контролювати стан дитини. Якщо дозволяють умови, вагітна повинна слухати серцебиття плода три рази на день, 1-2 хвилини, якщо виявлені відхилення від норми ритму серцебиття, будь ласка, зверніться до лікаря.

Сучасне обладнання Heaco дозволяє кожній майбутній мамі купити собі додому унікальний прилад — фетальний доплер, який просто використовувати в домашній обстановці.

Фетальний допплер використовують для вимірювання ЧСС плода. Це дозволяє майбутній матері контролювати стан дитини, не завдаючи йому ніякої шкоди. Варто просто прикласти прилад до живота і ви почуєте серцебиття.

Багато лікарі акушер-гінекологи рекомендують вагітним придбати фетальний доплер, так як він допомагає спостерігати за станом плода, що позитивно впливає і на стан майбутньої матері допомагає заспокоїти її психоемоційний стан.

Також слід пам’ятати, що домашній фетальний доплер не замінює плановий візит до лікаря.

Добавить комментарий

Related Post

Убийство посла РФ грозит закрытием Турции для российских туристовУбийство посла РФ грозит закрытием Турции для российских туристов

После убийства в Турции российского посла Андрея Карлова Совет Федерации предложил ограничить присутствие в стране российских журналистов и дипломатов. Необходимо также подумать о безопасности российских туристов, заявил в эфире телеканала

Самое интересное о снеСамое интересное о сне

Огромную часть жизни люди проводят именно во сне. Этот процесс необходим для нормальной жизнедеятельности и одновременно является наслаждением для каждого человека без исключения. А что о нём известно? Попробуем вспомнить самое

Маршалы Победы на телеканале «МИР»Маршалы Победы на телеканале «МИР»

Телеканал «МИР» покажет документальный фильм «Маршалы Победы», посвящённый двум великими военачальникам: Георгию Жукову и Константину Рокоссовскому. Друзья, единомышленники и одновременно конкуренты, объединённые общей целью, но с такими разными судьбами. Солдаты