Номера для регистрации

Цілодобово в режимі онлайн 102 безкоштовних номери для прийому смс. Щодня ми змінюємо більшість номерів, щоб максимально виключити можливість повторного підтвердження телефону іншим Користувачем на одному сайті. Частота оновлення приблизно кожні 3 години по 3 номери. У нас ви зможите купить номера для регистрации.

Ми використовуємо тільки реальні сімкарти, що гарантує Прийом смс від будь-якого відправника. Зазвичай їх називають віртуальними номерами, так як вони доступні тільки онлайн. Швидкість прийому SMS в середньому 5 секунд і залежить від завантаженості оператора. Сегментовані повідомлення з’являються на сайті тільки після того як прийде остання частина.

Правила використання
Ми не несемо відповідальності за будь-які можливі наслідки використання нашого сайту. Будь-яка незаконна діяльність, пов’язана з використанням наших номерів суворо заборонена, і Ваші дані можуть бути передані у відповідні органи.

Крім того, використовувати сервіс можна тільки через браузер. Будь-які спроби застосування програм автоматизації будуть блокуватися.

Добавить комментарий