Новостройки

Що потрібно, щоб отримати іпотеку

Іпотека-це важливий і обдуманий крок. Як правило людина підходить до питання усвідомлено. Тому потрібно «чистити пір’ячко» перед подачею заявки. Ми розповімо про новостройки ростова на дону цены от застройщика.

Але, не завжди, бажання людини стати іпотечником збігається з поглядом банку на нього, як на позичальника. Не так давно взяти кредит на велику суму без забезпечення не було проблемою.

Зараз же «виглядати» для банку цікавим клієнтом досить непросто. Потрібен набір певних показників, наприклад,

Чиста кредитна історія. У клієнта не повинно бути прострочених платежів за діючими або закритими кредитами. Навіть якщо вони були кілька років тому і людина про них забув. Ще гірше якщо він їх не погасив.
Але не всі прострочення є критичними, важливий термін.
Є чарівна організація Бюро Кредитних Історій. У ній зберігається вся інформація про ваші кредити та історії їх погашення. Банки, перш ніж схвалити вам певну суму, звертається в цю » бібліотеку знань»
Наявність судових заборгованостей і т. д.
Чи була реєстрація банкрутства
Ступінь закредитованості. Співвідношення доходу з витратами + кредити
Наявність підтвердженого доходу. Тобто необхідно надати довідку 2НДФЛ або за формою банку, наприклад, Ощадбанку.

Порада від автора: Якщо вашого офіційного доходу не достатньо, попросіть в бухгалтерії підписати довідку за формою банку. Там вони зможуть вказати можливі премії і надбавки, які не підлягають оподаткуванню, що може істотно поправити справу.

Якщо ж ви офіційно не працевлаштовані, а нову квартиру ой як хочеться, можна схвалити іпотеку за двома документами (паспорт + Дод.документ). У цьому випадку ви повинні бути готові до того, що початковий внесок буде істотно більше. І процентна ставка підвищиться (цим банк закриває ризики).
Якщо Бухгалтерія відмовила. Можна залучити з позичальника. Кращий варіант-чоловік, але може бути хто завгодно.
Що робити якщо у одного з подружжя погана кредитна історія / ви хочете оформити квартиру тільки на чоловіка (дружину).

Справа в тому, що за законом подружжя автоматично є співвласниками. І виключити з угоди одного просто так не можна.

Але вихід є завжди:
потрібно скласти шлюбний договір у нотаріуса;
розвід. Звичайно, це крайній захід, але і таке буває.
Зіпсована кредитна історія
Зіпсувати свою історію дуже легко. Досить не вносити щомісячні платежі, не виходити на зв’язок з банком і не намагатися цю ситуацію якось вирішити.

Не маловажним вважається термін прострочення платежів. Якщо ви пару раз забули внести платіж, але погасили його через пару днів. Це одне порушення і з ним можна працювати.
Куди гірше, якщо прострочення вже 90 днів… Тоді банк виділить вас червоною лінією і»занесе в чорний список». Ці дані будуть відображені в Бюро Кредитних Історій, а значить доступні для інших банків-потенційних кредиторів.

Добавить комментарий