Облачный сервер

Гігагерци процесорів і ядер, гігабайти оперативної пам’яті, терабайти систем зберігання даних, повільні сховища, швидкі сховища, дуже швидкі сховища, брандмауер (firewall), керований свіч, власний VLAN, резервування і відмовостійкість — все це Cloud Hosting. Хмарний сервер може бути вашим вже через 3 хвилини після реєстрації. У нас найкращій облачный сервер. Наші хмарні VDS дають можливість побудувати складну віртуальну інфраструктуру, не турбуючись про капіталовкладення в обладнання і не витрачаючи на це час, — ми вже все підготували за вас. У VPS-хостингу в хмарі є система розподіленого зберігання даних: у разі неполадок або високого навантаження на сервер трафік перенаправляється на інший робочий ресурс. Відмова будь-якого компонента в хмарній інфраструктурі не впливає на роботу системи в цілому.

Ви зможете масштабувати Хмарний VPS-хостинг відповідно до зростання вашого проекту в будь-який момент, аж до повного і одноосібного використання всього носія. Ви не будете обмежені максимальним планом VPS-сервера, ви зможете виділити вашому серверу аж до 24 процесорів і 90 ГБ пам’яті. Якщо ви плануєте розміщувати великі ресурсомісткі проекти і вам потрібен автоматизований і безпечний сервіс, варто вибрати відмовостійкий сервер в хмарі. Ну а якщо ви хочете спробувати звичний формат пакетів, то у нас є варіанти зручних конфігурацій для різних цілей. Реєструйтеся і починайте працювати.

Добавить комментарий

Related Post

Регистрация компании в ОАЭРегистрация компании в ОАЭ

Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) складаються з 7 еміратів — абсолютних монархій: Абу-Дабі, Аджман, Дубай, Рас ель-Хайма, Умм-ель-Кувейн, Шарджа, Фуджейра. Президентом обирається емір Абу-Дабі (найбільшого емірату країни). Столиця — місто Абу-Дабі.

СушиСуши

Суші доставка від нашої компанії впевнено утримує лідируючі позиції. Це багато в чому завдяки тому, що наша доставка замовлення суші привозить швидко і кожен рол просто ідеальний за формою і