Обладнання для шиномонтажу

Сезонна заміна шин потрібна кожному відповідальному автомобілісту. Тому навіть невеликі автосервіси і СТО надають таку послугу. Крім заміни шин, за допомогою обладнання для шиномонтажу можна виконувати балансування коліс, рихтування дисків, ремонт автопокришок. Це інструмент, який приносить прибуток цілий рік. У нас найкраще обладнання для шиномонтажу.

Вигідно, що для організації шиноремонтної майстерні підійде і невеликий комплект Техніки. Найнеобхідніший мінімум-бортувальний (шиномонтажний) і балансувальний верстати. Балансування-важлива умова для забезпечення точності заміни гуми. Ціна шиномонтажного верстата і балансувального стенду в одному комплекті вийде нижче, ніж при замовленні кожного обладнання окремо.

Функціонал обладнання для шиномонтажу
Ми пропонуємо найкраще шиномонтажне обладнання для автосервісу від перевірених світових виробників. Така техніка підходить для сервісного обслуговування легкового, спеціалізованого і вантажного автотранспорту. Вся продукція укомплектована відповідно до оригінальної заводської специфікацією і поставляється з усією необхідною технічною документацією.

Які роботи можна виконувати за допомогою обладнання для СТО і шиномонтажу:

демонтаж і установку коліс;
заміну і рихтування дисків;
балансування;
підкачування шин;
усунення дефектів шин.

Добавить комментарий