Обменник яндекс

Інтернет-обмінник EM24 заснований в 2012 році. За цей час ми налагодили роботу з самими популярними електронними гаманцями: QIWI, Яндекс.Гроші, ПриватБанк. Також за допомогою нашого сервісу можна здійснювати операції з гривневимы картами будь-якого типу. Висновок електронних коштів, як і інші операції, здійснюються автоматично, що дозволяє швидко і без проблем здійснювати будь-які операції, що стосуються переведення та обміну валют. Важливо те, що по завершенню клієнт обов’язково інформується про успішність процесу за допомогою електронної пошти або текстового повідомлення на мобільний телефон. Ми працюємо з трьома найпопулярнішими видами валют. У нас  обменник яндекс.

Постійні клієнти сервісу EM24 можуть скористатись особливо зручним пропозицією – особистим кабінетом. Щоб мати можливість не тільки проводити автоматичний обмін, але і контролювати всі виконані операції, потрібно пройти нескладну реєстрацію. Для виконання такої процедури буде достатньо наявності електронної пошти та мобільного телефону. Володіння особистим кабінетом значно спрощує роботу з сервісом. Після реєстрації вивести або купити валюту можна буде без постійного заповнення форми з особистими даними. Але найголовніше – за кожну операцію онлайн власник кабінету зможе отримувати бонуси, які після накопичення певної суми можна вивести на картку Приватбанку або віртуальний гаманець. Їх відсоток прямопропорційно залежить від обігу коштів клієнта.

Кожному зареєстрованому в нашому сервісі клієнту ми також пропонуємо взяти участь у партнерській програмі, яка дозволяє отримувати додатковий прибуток. Сервіс EM24 дбати про безпеку своїх користувачів, зашифровувавши персональні дані кожного клієнта.