Оффшор в Белизе

У поточних умовах розвитку міжнародної діяльності офшорна зона Белізу привертає все більше уваги з боку власників бізнесу, які прагнуть вийти за межі своєї держави, в країни зі стабільною економікою і сприятливим податковим кліматом. У 1981 році, звільнившись від колоніального панування Англії, Беліз став незалежною безподатковою юрисдикцією. Ми розповімо як найкраще купить оффшор в Белизе. Офіційна мова-Англійська. Це істотно спрощує комунікації з місцевим населенням і владою, дозволяє купити офшор в Белізі без зайвих складнощів. Єдине, про що важливо пам’ятати, — про заборону на придбання майна і укладення угод з громадянами країни. В іншому умови для розвитку бізнесу тут гнучкі:
відсутня звітність та оподаткування при роботі за кордоном;
реєстрація компанії в Белізі коштує недорого;
дотримується конфіденційність;
при продовженні діяльності оплата вноситься з другого року. Згідно з нормативно-правовою базою, реєстрація фірми в Белізі вимагає підготовки стандартного пакету документів (реєстраційний сертифікат, резолюція про емісію акцій, меморандум, свідоцтво про вибір керівника і так далі). Статутний капітал фіксується на рівні 50 тисяч доларів США. Для реєстрації достатнього однієї особи.

Як правило, офшорні компанії в Белізі відкриваються з метою управління майном на умовах захисту відомостей. Тут створюються фірми, які можуть грати роль акціонерів та інвесторів для об’єктів з інших юрисдикцій. Законодавством дозволено участь в таких компаніях. Найчастіше на території Белізу реєструють яхти.

Добавить комментарий