Платеж жкх

Послуга дозволяє отримати відомості про поточні виставлені платіжні документи та загальну суму заборгованості з оплати ЕПД, в тому числі в розрізі розрахункових періодів, а також оплачувати комунальні послуги через Інтернет. Ми розповімо про найкращій платеж жкх.

Для отримання послуги потрібно заповнити код платника, зазначений в єдиному платіжному документі і вказати номер квартири.
Підписуйтесь на отримання електронного ЕПД і оплачуйте послуги ЖКГ вчасно. Для споживачів, зокрема, Закон передбачає спрощення процедури укладення договорів з виконавцями послуг, зменшення кількості платежів у платіжках, визначення відповідальних за технічне обслуговування газових мереж у будинках та дозволить співвласникам багатоквартирних будинків отримати у Користування або власність земельні ділянки, на яких розташовані будинки. Житлово-комунальні послуги надаються споживачеві на підставі договору і згідно з усіма законодавчими нормами і вимогами. До таких послуг можна віднести водопостачання, споживання електроенергії, доступ до мережі Інтернет або телефонної мережі та багато іншого. За отримані послуги споживачі зобов’язані вносити певну плату, яка регулюється тарифами.

Добавить комментарий