Помощь при ДТП

Наші автоюристы надають допомогу при ДТП, юридичні та експертні послуги у сфері автострахування. Нашу думку довіряють найбільші телеканали Росії, що висвітлюють проблеми автострахування і ситуації, коли страхова не виплачує страховку або занижує страхові виплати. Компанія «ДТП допомога» — спеціалізується на правовій допомозі юридичним і фізичним особам, при суперечках зі страховими компаніями. «Збільшення страхових виплат за шкоду життю і здоров’ю в ОСАГО в 4 рази неминуче спричинить деяке зростання базових тарифів ОСАЦВ, це обговорювалося давно депутатами і страховиками. Така й інші поправки, що впливають на зростання тарифів в ОСАЦВ, збентежили ряд законодавців. Проект з урядовими поправками в закон про ОСАГО не був підтриманий адміністрацією президента і був знятий з розгляду депутатами на пленарному засіданні 15 жовтня. Документ відкладений на невизначений час», – продовжило джерело. У нас найкраща Помощь автоюрист.

Компанія заснована в 2004 році;
«ДТП ДОПОМОГА» є лідером на ринку юридичних послуг автовласникам;
Головний офіс компанії, розташовується в М. Москва з філіальною мережею в регіонах і загальним штатом більше 120 високопрофесійних співробітників.
Місія компанії «ДТП ДОПОМОГА» – захист прав та інтересів автолюбителів, дотримання принципу верховенства закону. Надання якісної експертної та правової допомоги клієнтам при суперечках зі страховими компаніями. Формування культури страхування в Росії.