ss Помощь в получении ипотеки - News

Помощь в получении ипотеки

Якщо розмір платежів змінюється, банк зобов’язаний направити вам уточнений графік (спосіб доставки прописаний у Вашому договорі). Поки ви його не отримаєте, платите за старим графіком. Заднім числом поміняти суми платежу банк не може. У нас найкраща помощь в получении ипотеки.

Повна вартість кредиту (ПСК) у відсотках річних і в рублях (або іншій валюті, в якій ви берете кредит) вказується на першій сторінці договору у верхньому правому куті. У ній враховані всі ваші витрати по кредиту: основний борг і відсотки по кредиту, а також інші внески, які ви повинні будете платити банку за договором.

  1. Як я буду погашати кредит?
    Платежі по іпотечному кредиту складаються з двох частин: оплати частини суми кредиту (основного боргу) і відсотків за кредит.

Не забудьте про інші витрати: вам доведеться заплатити державне мито за державну реєстрацію іпотеки і оплатити страхування заставленого майна.

Банк не може брати з вас оплату за виконання своїх обов’язків при оформленні та обслуговуванні кредиту, а також за послуги, які банк надає вам у власних інтересах. Наприклад, за розгляд заявки на кредит.

Іпотеку погашають диференційованими або ануїтетними платежами. Не поспішайте лякатися — ми пояснимо, що означають ці слова.

Диференційовані платежі-ви щомісяця повертаєте фіксовану частину основного боргу плюс платите відсотки за непогашену частину боргу. Щомісяця платіж зменшується, і за весь термін кредиту ви витрачаєте на відсотки менше, ніж при ануїтетних платежах. Але спочатку платежі по кредиту будуть відчутно більше в порівнянні з платежами в кінці терміну.

Ануїтетні платежі-ви щомісяця платите рівні суми. Ви поетапно гасите основний борг: його частка в складі ануїтетного платежу збільшується з кожним місяцем, а розмір відсотків за черговий місяць користування кредитом, відповідно, зменшується. З постійною сумою платежу по кредиту зручніше планувати власний бюджет.

Добавить комментарий