Пост продакшн

Поняття «продакшн» з’явилося завдяки запозиченню з англійської мови. У перекладі термін production означає Виробництво. Про що мова? Продакшн-це процес створення матеріальних (сировина, напівфабрикати, запчастини) і нематеріальних (ідеї, інформація, знання) ресурсів з метою отримати готовий продукт, а саме — товар або послугу. Ми пропонуємо найкращій пост продакшн киев. Термін найчастіше використовується в кіноіндустрії та сфері реклами.

В цілому production має на увазі створення різних продуктів медіа. Як правило, ними є пройшли професійну обробку аудіо-та відеозапису. До готових медіапродуктів нерідко додають анімації і спецефекти.

Види production
До продакшн відносять виготовлення різних видів медіаконтенту:

фільм;
відеоролик;
презентація;
ТВ — і радіопрограм;
аудіозапис.
В production входить:

підбір команди,
складання сценарію,
створення музики,
підбір костюмів,
нанесення гриму,
знімання,
монтаж,
озвучка і всі технічні сторони зйомки.
Над створенням продакшн-продукту повинні працювати професіонали. Інакше замовник ризикує отримати недосконалий матеріал, який просто нікого не зацікавить. Ідеально, якщо клієнт звернеться у відеопродакшн, де є свій креативний відділ. Його представники складуть чітке ТЗ, заповнять бриф на виробництво відеоролика і проконтролюють всі етапи створення медіапродукту. Звичайно, за бажанням замовника ролик може зазнавати змін. Але якщо в процесі планування медіапродукту були враховані всі побажання клієнта, рідко потрібно вносити зміни в готовий продукт.

Добавить комментарий