Программа для агентства недвижимости

Програмне забезпечення для нерухомості надає агентам все, від інструментів генерації лідів до редагування відео та відстеження витрат. Виберіть правильні інструменти, щоб спростити кожен продаж і поліпшити роботу агентів. Основна ідея всіх цих додатків полягає в тому, щоб заощадити час ріелтерів. Ми розповімо, що це программа для агентства недвижимости Крім того, це — більш простий спосіб управління їх повсякденними завданнями.

Ріелторські програми для 2020 року
Для цього огляду ми зібрали програми для ріелтерів і агентств нерухомості, які заощадять Ваш час і енергію. Програми, перераховані тут, в основному є супутніми інструментами. Це означає, що для максимальної ефективності їх краще використовувати разом.

Щоб допомогти вам знайти оптимальні варіанти, ми визначили найкращі інструменти та програми для агентств з нерухомості.

5 актуальних програм для ріелтора
Freshsales
Freshsales-програмне забезпечення для нерухомості. На ринку представлені десятки і десятки варіантів CRM, і всі вони обіцяють допомогти вам закрити більше лідів. Виберіть CRM, який створить ефективну взаємодію з клієнтами, допоможе вам візуалізувати їх шлях по процесу продажів і повідомить вас про послідовні подальші дії на кожному етапі шляху. Надасть управління звітом плану продажів, контроль роботи ріелтор і отримання прибутку по кожному замовленню і розділених витрат.

Yaware.Timetracker
За допомогою Yaware.Timetracker ви зможете здійснювати повний контроль роботи співробітників агентства нерухомості за комп’ютером. Програма облік часу і контролю завдань — прекрасне доповнення до будь-якої CRM. Крім того, вона допоможе фахівцям з нерухомості оцінити, як вони проводять свій час кожен день. Можливо, вони проводять занадто багато часу за комп’ютером непродуктивно? Краще відразу це побачити і постаратися виправити.

Trello
Trello — це сервіс з планування справ, який завдяки зручній системі зі створення заміток допомагає не втратити зібрану інформацію про об’єкти. Наприклад ви створюєте дошку де будуть окремі дошки для роботи з власниками і окрема дошка з роботою клієнтів.
Для власників Ви створюєте колонки: — об’єкти до перегляду, переглянуто, об’єкти по яких домовилися, ті, хто думає про співпрацю. Далі ви збираєте список до 1 колонку — до перегляду, пишіть вулиці і потрібну інформацію. І по ходу проходжень кожного об’єкта переміщаєте картку в потрібну колонку етапу угоди.
Важливо те, що ви можете доповнювати картки інформацією на кожному етапі, також дивитися свою продуктивність і переміщати вже «готові до здачі» об’єкти на дошку для пропозицій клієнту.

Area Pulse
Area Pulse автоматизує копітку роботу зі збору ринкових даних для відправки потенційним поточним клієнтам. Крім того, платформа генерує та надсилає клієнтам детальні та професійні звіти. Звикли надсилати клієнтам зернисті скріншоти з вашої таблиці Excel? Використовуйте Area Pulse для відправки візуально привабливих і інформативних ринкових звітів з мінімальними зусиллями.

Getcontact
Getcontact-мобільний додаток, який визначає власника номера. Велика база клієнтів (власників, покупців, квартирантів) іноді може не якісно обробляються по скільки з часом клієнти змінюють номери і можуть дзвонити по іншим, або для того щоб ефектне перше привітання в продажу потрібно використовувати ім’я. Корисно як новачкам (для орієнтації), так і бувалим для освіження пам’яті.

Програмне забезпечення для нерухомості-відмінний спосіб упорядкувати командні процеси. Тому важливо вибрати кращі інструменти і використовувати їх для оптимізації повсякденної роботи

Добавить комментарий