Ремонт автокондиционеров

реєстрація рефрижератора в даі
За законодавством РФ, допуск до експлуатації транспортного засобу після монтажу рефрижератора неможливий рівно до того моменту, поки встановлене обладнання не пройде технічну оцінку на безпеку і не буде зареєстровано за всіма нормами законодавства Росії і країн Митного Союзу. Список документів для реєстрації в ДАІ, та також ремонт автокондиционеров в москве юао.

Оформлення таких змін у ДАІ регламентується наступними нормативно-правовими актами:
1) Технічний регламент Митного союзу 018/2011 «Про безпеку колісних транспортних засобів», в додатку No1 якого регламентуються допустимі зміни та вимоги до автомобіля, в тому числі обладнаного рефрижератором.
2) Наказ МВС РФ No 1240 від 07.12.2000, що регламентує порядок контролю змін у конструкції ТЗ, а саме додаток No2.
Військовий Рефрижиратор

установка рефрижератора — насамперед це зміна конструкції транспортного засобу. відповідно будь-яке втручання в конструкцію автомобіля тягне за собою необхідність легалізації виконаних робіт. головна проблема полягає не тільки придбання та встановлення холодильного обладнання. дана процедура відноситься до одного з видів переобладнання автомобіля та вимагає її подальшої реєстрації. у зв’язку з цим виникає проблема оформлення переробок.
реєстрація
Спочатку необхідно відзначити, що роботи по монтажу холодильного обладнання повинна виконувати фірма має сертифікати на даний вид діяльності. Наша фірма має ліцензію на установку рефрижераторів і технічне обслуговування транспортних засобів з холодильними установками. Встановлення такого обладнання у сторонніх фірм не мають сертифікації, або своїми силами, загрожує проблемами з законом!
Автомобіль зобов’язаний пройти попередню технічну експертизу, після якої власник може отримати в ДАІ дозвіл на зміну конструкції ТЗ. Як правило, «Висновок попередньої технічної експертизи» видається в тій же компанії, яка відповідальна за встановлення обладнання; якщо ж немає, то слід звернутися в найближчий має акредитацію Центр експертизи та підтвердження відповідності.
Отримавши висновок вирушаємо в ДАІ, де необхідно подати заяву про розгляд можливості внесення змін у конструкцію транспортного засобу. Після огляду автомобіля та перевірки документів, інспектор підпише дозвіл на проведення робіт.
Власник цього дозволу може без побоювань замовляти для установки все необхідне обладнання в заздалегідь визначеній фірмі.
У компанії, де були проведені роботи по встановленню холодильного обладнання на ваше авто, необхідно отримати пакет документів щодо виконаних робіт: договір, сертифікати на обладнання та заяву-декларацію, згадані вище.
Після установки рефрижератора ваш автомобіль зобов’язаний пройти ТО, після цього ви отримаєте діагностичну карту.
Після чого слід сплатити держмито.
Маючи на руках всі необхідні документи, вирушайте на оформлення рефрижератора в ДАІ. З собою слід взяти копії ПТС і СМІТТЯ, щоб попередити додаткові запити з боку співробітників. Мета – отримати свідоцтво про відповідність конструкції транспортного засобу вимогам безпеки. Після всіх пройдених процедур вже нічого не завадить поставити автомобіль з встановленими рефрижератором на облік в ДАІ.