Ремонт ноутбуков

Потреба в ремонті ноутбука, як правило, виникає раптово. Причиною поломки може бути будь – який фактор-пролитий на корпус пристрою сік, кава, вино або інша рідина, забруднення пилом, механічний вплив. Не варто виключати і внутрішні фактори, адже деталі гаджета не вічні і можуть зажадати заміни в самий невідповідний момент. У нас найкращій ремонт ноутбуков киев.Якщо неприємна ситуація вже трапилася і в послугах з ремонту ноутбука ви потребуєте вже сьогодні – не варто впадати у відчай. Залежно від складності поломки і завантаженості майстра усунення несправностей займе від 1 години до 3 днів – не такий вже й великий термін, погодьтеся.

Як працює наш сервісний центр з ремонту ноутбуків?
Не завжди є час на відвідування майстерні для діагностування та проведення ремонтних робіт. Але не варто відкладати лагодження ноута «на завтра» — ми пропонуємо максимально вигідні та зручні умови співпраці. Як скористатися пропозицією і полагодити техніку в найбільш стислі терміни? Все просто:

відвідайте сервіс з ремонту ноутбуків особисто або скористайтеся кур’єрською службою для доставки ноута в майстерню;
якщо ви перебуваєте в Києві — ми надаємо послуги з діагностики та усунення неполадок в роботі гаджетів на дому;
опишіть проблему майстру;
дочекайтеся результатів проведеної діагностики;
після підбору запчастин (при необхідності) або надання їх клієнтом майстер сервісу оголосить орієнтовний розмір ціни на потрібний ремонт ноутбуків;
по завершенню проведення робіт клієнт перевіряє працездатність пристрою;

Добавить комментарий