Ruckus R320

Невеликі місця розташування можуть зіткнутися з великими вимогами до бездротової інфраструктури. Незалежно від того, чи працюють вони в невеликому офісі або підключаються до загальнодоступної точки доступу, користувачі часто як і раніше отримують доступ до тих же додатків і контенту з високою пропускною здатністю, які вони використовували в будь-якому іншому місці. І вони очікують міцного і надійного підключення.

Як ви можете надати це, не порушуючи банк? Ruckus R320 забезпечує узгоджену і надійну бездротову мережу 802.11 ac wave 2 за доступною ціною. Він оснащений запатентованою технологією адаптивної антени Ruckus BeamFlex для оптимізації продуктивності і зменшення перешкод, які присутні в наших першокласних точках доступу, забезпечуючи чудову взаємодію з Користувачем на розширених діапазонах. Але він пропонує їх у надкомпактному форм-факторі, призначеному для невеликих майданчиків, і за відповідною ціною. Ruckus R320-ідеальний вибір для підприємств з низькою щільністю розміщення і точок доступу, включаючи малі та середні підприємства, торгові точки, ресторани, а також невеликі офіси і філії з декількома орендарями. Точка доступу Wi-Fi R320 802.11 ac wave 2 використовує запатентовані технології, які можна знайти тільки в портфелі Wi-Fi Ruckus.

Розширене покриття з BeamFlex з використанням різноспрямованих діаграм спрямованості антен.

Підвищення пропускної здатності за допомогою ChannelFly, який динамічно знаходить менш завантажені канали Wi-Fi для використання.

R320 забезпечує ідеальне поєднання функцій і продуктивності для невеликих середовищ. Крім того, він підтримує до 256 клієнтів на кожну точку доступу. Незалежно від того, чи розгортаєте ви десять або десять тисяч точок доступу, R320 також легко керований за допомогою пристрою Ruckus, віртуального, безконтрольного і хмарного управління.

Добавить комментарий