Самая свежая информация правильно промывать нос

Промивання водою з додаванням солі — прекрасний засіб від нежиті, ефективно і швидко знімає закладеність носа. Сьогодні цей» бабусин » метод все частіше застосовується багатьма в домашніх умовах. І це не дивно: протипоказань даний спосіб практично не має, а ефект від процедури не змушує себе чекати. Ми розповімо яка Самая свежая информация правильно промывать нос у нас

Зрозуміло, варто також відзначити низьку вартість компонентів, необхідних для промивання і відносна простота виконання. Сольовий розчин прекрасно очищає носову порожнину від слизу, пилу і мікроорганізмів. Ефект від Промивання помітний вже після першого застосування.

Зміст статті

У чому користь?
Приготування сольового розчину
Як правильно промивати ніс?
Промивання носа у дітей
Можлива небезпека промивання носа
Промивання носа у ЛОР-лікаря
промивання носа будинку
У нашій статті ми розповімо про те, як правильно проводити промивання в домашніх умовах, які пристосування і інгредієнти вам знадобляться для проведення процедури, а також розповімо про те, в яких випадках промивати ніс цим методом не можна.

У чому користь?
Застосування сольового розчину давно зарекомендувало себе як відмінний профілактичний і лікувальний засіб, що допомагає запобігти розвитку захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом. Розчин дезінфікує, очищає носові ходи, перешкоджаючи подальшому поширенню хвороботворних мікроорганізмів, і знімає набряклість. Саму процедуру не можна назвати занадто приємною, але терапевтичний ефект очевидний, головне, правильно проводити саме Промивання. Цей метод можна використовувати при закладеності носа у дитини, а також вагітним жінкам.

Основні компоненти, які знадобляться для приготування розчину — це сіль і вода. Готові сольові розчини на основі морської солі можна придбати в будь — якій аптеці, наприклад, препарати «Аквалор», «Аквамаріс», «Долфін» — все це зручні та ефективні пристрої для проведення процедури санації носової порожнини на дому. Але сольовий розчин з аналогічним терапевтичним ефектом можна приготувати і вдома.

Добавить комментарий