Sex-shop

Простатит – одне з найпоширеніших захворювань, особливо у чоловіків зрілого віку. Неприємні відчуття при сечовипусканні, біль, печіння, статеве безсилля і зниження сексуальності – далеко не повний перелік симптомів, які сьогодні переживає кожен третій чоловік після 40.

Багато соромляться відкрито говорити про проблеми з урологом, відкладаючи лікування неприємного захворювання на потім. Хронічний простатит складніше піддається лікуванню і може призвести навіть до повної еректильної дисфункції. Ми пропонуємо купить массажер простаты https://sex-shop.ua/catalog/analnye_stimuljatory/massazhery_prostaty/ можно в любом секс шопе.
Масажер простати – не просто ефективний спосіб лікування та профілактики захворювань сечостатевої системи, це відмінний засіб для підвищення потенції. Якщо Ви хочете зробити Вашу сексуальне життя ярку, посилити оргазм і продовжити час статевого акту — прилад точно допоможе Вам у цьому. Особливо рекомендують масаж простати чоловікам, які ведуть сидячий спосіб життя.

Перед покупкою масажера для простати в лікувальних цілях краще порадитися з Вашим лікарем. Не рекомендується робити масаж при онкології або наявності каменів у передміхуровій залозі, загостренні хронічного простатиту, сильному геморої, а також циститі.

Які бувають масажери простати

Масаж простати можна провести в кабінеті лікаря, але більшість чоловіків вважає за краще здійснювати стимуляцію у себе вдома. Вибір того чи іншого приладу залежить від бажаного ефекту і тяжкості симптомів (якщо такі вже є).

Масажери простати умовно поділяють на інвазивні (діють за рахунок введення в пряму кишку) та неінвазивні. Останні користуються великою популярністю, завдяки своїй простоті, вони можуть використовуватися в будь-якому місці (під час керування транспортом, в офісі тощо). Потрібно сісти зверху на масажер і здійснювати поступальні рухи тазом близько 10 хвилин, такий сеанс проводять не менше 1 разу на день.

Інвазивні прилади надають більш сильну стимуляцію передміхурової залози, активізуючи її роботу і сприяючи виділенню секрету. Такі масажери простати благотворно впливають на область куприка і лобкову зону.

Масажери простати інвазивного типу можна розділити за характером впливу на теплові – за рахунок розігрівання простати поліпшується її кровообіг, вібраційні – підсилюють вироблення секрету, запобігаючи його застій, і магнітні – магнітне поле зменшує запалення і сприяє регенерації клітин. Розроблені також електричні стимулятори простати, здійснюють процес масажу за допомогою слабкого струму розряду (процедуру проводять пі допомогою спеціальних електродів, один розміщується на лобку, а другий – вводиться в анальний отвір).