Шиномонтажное оборудование

Шиномонтажне обладнання класифікується з урахуванням автомобільної спрямованості і розміру шин. Ціна моделей залежить конструктивних особливостей і функціональних можливостей, а також від наявності додаткових опцій. У нас найкраще шиномонтажное оборудование.

Обладнання для шиномонтажу різниться принципом фіксації колеса на робочому столі. Це може бути робочий рухливий Центральний вал, який міцно притискає колесо до посадкового місця через центральний отвір диска, або рухливі кулачки для фіксації колеса за кромку обода. Допоміжні ролики на додаткових важелях допомагають у відриві і настройках борту шини.

Основною проблемою при розбиранні є «прикипання» шини до диска. Через це розділити елементи важко і потрібно прикладання значних зусиль. За допомогою ж верстата відділення шини відбувається швидко і без зусиль. Також він дозволяє оперативно вивести бортовину шини за обід. В цілому, процес розбортування колеса виконується за пару хвилин. Використовується верстат і для складання.

У нас ви можете купити шиномонтажне обладнання з різними конструктивними особливостями:

вертикальні, горизонтальні;
автоматичні, напівавтоматичні;
з додатковими аксесуарами і без них.
Все обладнання для шиномонтажу оснащено передніми ножними органами управління з чіткими написами, тому Ви ніколи не помилитеся, що робити далі. Верстати можуть мати стаціонарні або рухливі задні вежі для зручності роботи, широкі лопатеві Леза для віджиму бортів, потужні поворотні одно і двошвидкісні Столи, а також столи для якісної фіксації дисків за центральний отвір, пристрої накачування шин з манометром і клапаном скидання.

Добавить комментарий