Шлем снегоходный

Щоб уникнути обмороження та інших проблем при їзді на снігоході, обов’язково треба купити зимовий Шлем снегоходный з підігрівом скла. Стандартний одяг і навіть захисні окуляри не забезпечують необхідного рівня захисту.

Ми пропонуємо конкурентоспроможну ціну на шолом для снігохода з підігрівом.

Відмінні риси «зимових» і «літніх» шоломів
Мотошлем з подвійними стеклами і спеціальнийм підігрівом — обов’язковий атрибут прогулянок на мотоциклі. Забезпечує додатковий захист від запотівання і нівелює різницю температур всередині і зовні.

Модуляр-специфічний шолом, що захищає не тільки від запотівання скла, але і оберігає від поривчастого і холодного вітру.

Для холодної і вітряної зими слід купувати моделі з додатковим утепленням, щільним приляганням до голови, захищають від проникнення холодного вітру. Такі моделі цілком можуть комплектуватися спеціальною щелепою або відсікачем дихання.

Нюанси і особливості вибору шоломів для снігоходів
Літні шоломи оберігають голову від механічних пошкоджень, але не рятують від холодного вітру та інших специфічних проявів зимової погоди.

Якщо не купити снігохідний шолом і виїхати на дорогу в простій Балаклаві або шапці разом зі снігохідними окулярами, можуть виникнути такі неприємності:

запотівання скла окулярів. Тривале перебування на морозі неминуче тягне запотівання. Окуляри не можуть служити надійним захистом. Їзда з запітнілими стеклами небезпечна для життя.
освіта скоринки льоду у ротової порожнини. Вкрай неприємне явище, яке також може привести до небажаних наслідків.

Добавить комментарий