Силиконовые браслеты

силиконовые браслеты з нанесенням фарбою, видавлюванням логотипу, нумерацією і тисненням як засіб просування продукції та ідей!

Для проведення спеціальних акцій вибирайте браслети на руку з силікону! Це недорогий, але безпрограшний спосіб привернути увагу до будь-якої акції, будь то політична подія, благодійна подія або рекламна компанія.

Виразний і стильний дизайн гарантує помітність цього аксесуара і дозволяє безпомилково ідентифікувати учасників заходу. А світяться браслети привернуть увагу навіть в темний час доби!

Переваги силіконових браслетів

М’який і еластичний матеріал робить силіконові браслети дуже зручними і приємними в носінні.

Чудова якість виробів забезпечує тривалий термін служби: браслети не вигоряють під впливом сонячного світла, не псуються від морської або прісної води, стійкі до різних температур і довго зберігають початкову форму.

Силіконові браслети з нумерацією, з тисненням, нанесенням фарбою і видавлювання логотипу на замовлення – це можливість нанесення різної інформації декількома способами на ваш вибір – як для поліпшення естетичних якостей аксесуара, так і в рекламних цілях.

Браслети з силікону придатні для багаторазового використання і можуть грати роль самостійного модного аксесуара.

Асортимент виробів з тисненням, нумерацією і з нанесенням фарбою або видавлюванням логотипу

В наявності браслети безрозмірні і на засувках. Є всі кольори і відтінки, від м’яких пастельних, до так званих «кислотних» кольорів. Залежно від ваших уподобань, ми можемо забезпечити нанесення логотипу:

● тисненням;

● фарбою;

● видавлюванням .

Добавить комментарий